Jump to content
bjar_1

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5

Recommended Posts

Atak radnego na policjanta, ordynarne zachowania "dyrektora z nadania" Muzeum 2WW... "Pycha kroczy przed upadkiem"

Oficerowie SS jako piloci w Luftwaffe? Zapewne historia wiarygodna jak ta z mężną obroną podczas szwedzkiego potopu.

15 godzin temu, bjar_1 napisał:

Większej BZDURY dawno nie czytałem. Inna sprawa, że już przed wojną krążył wierszyk, który zaczynał się słowami:

"W Częstochowie sławnym mieście, działo się tam cudów dwieście...".

Wiem, rozumiem, że to fake, ale autor ma nielichą fantazję:

"Funkcjonariusz policji dokonał napaści na osobie radnego, zaciskając tzw. klamrę duszenia na szyi, co mogło spowodować uduszenie. Radny zastosował obronę konieczną i współmierną do zagrożenia, sięgając po nóż, którym próbował uderzyć napastnika w plecy" - czytamy w piśmie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24810266,funkcjonariusz-dokonal-napasci-na-radnego-solidarnosc-odcina.html#s=BoxOpImg3

Powiedzcie mi, że pismo to jakaś ściema... ale to nie zmienia faktu, że cała sytuacja naprawdę miała miejsce i brzmi przerażająco. Co będzie dalej? Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Co jeszcze jesteśmy w stanie zrobić dla hajsu?

chodzi o wypowiedź "podpisywacza"?

"I ja mam głębokie poczucie, że to jest dług, który dzisiaj tamta wolna część Europy, która była wolna cały czas od II wojny światowej, spłaca naszym żołnierzom, którzy polegli pod Monte Cassino - i w innych miejscach - niosąc jej wolność. Tamta krew wołała o to zadośćuczynienie dla Rzeczypospolitej; dobrze, że ono dzisiaj jest realizowane - ono się po prostu Polsce (...) zwyczajnie należy"

bodziu- wygrałeś talon na balon

A poza konkursem- może znasz przelicznik? Znaczy się na ile eur wycenił polskiego żołnierza?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information