Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Minister Energii o podwyżkach cen prądu:
Wczoraj:
-Spółki wycofają wnioski o podwyżki.
Dziś:
-Spółki są niezależne, nie wiem czy będą wycofywać wnioski.
-Ale wczoraj mówił pan o tym z przekonaniem.
-Mówiłem na bazie wiedzy z dnia wczorajszego. Dziś rano zmieniło się sporo.
-A co się zmieniło?
-Zobaczymy po południu."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się tak podniecać, bo bez względu jaka opcja jest u nas u steru", to faktycznie tym krajem rządzą: korporacje, lobbyści, mafie i kler. Ja to już dawno temu zrozumiałem i dlatego olewam wszystkie wybory, bo do władzy garną się ci, którym zależy tylko na finansowym ustawieniu siebie i rodziny.
A to, że ta obecna opcja ma zapędy totalitarne? No ma, ale tak zawsze kończyły wszystkie rewolucje. Tyle, że żadna władza nie trwa wiecznie - prędzej czy później sami się wezmą między sobą za łby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24293558,czarownica-zniknie-z-logo-swietokrzyskiego-czlonek-partii-ziobry.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_TokFm&fbclid=IwAR3e8F4jxp5Q4jzFvJ_3bKCXsSY3xUYMn9IO0eOvJwPgKmF4IXXVbuOBGCk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Gosek, członek zarządu woj. Świętokrzyskiego rozważa zamianę logo regionu-czarownica na miotle-na jakieś symbole związane z katolicyzmem.
Sabat Czarownic"-wydarzenie artystyczne w Kielcach powinno być zastąpione koncertami piosenki katolickiej.
Nie chodzi o inkwizycję ale inne rozłożenie akcentów promocji regionu".

C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie