Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎24 o 06:28, czestar napisał:

Tak,chyba se jaja robią,a wszyscy mają omijać szerokim łukiem.Jeszcze antyterrorystów mogli wezwać.

Jak się powiela w sieci  newsy wyssane z palca to warto by sprawdzić jak sytuacja wyglądała na prawdę. Gówniarze nie jeździli sobie pod pomnikiem tylko robili sobie na nim nawrotki (z tyłu na pochyłej części) Ja rozumiem, ze dla większości użytkowników tego forum wszystko co związane w jakikolwiek sposób z PIS-em to checa,  ale jak by dzieciaczki jeździły sobie po cmentarzu i wjeżdżały na nagrobki (bo równe ładne i śliskie) tez by nie było problemu mam nadzieję?

http://dorzeczy.pl/kraj/97756/przy-pomniku-czy-po-pomniku-policja-dementuje-fake-newsa-wyborczej-i-tvn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rokita6661

 

Jak przeczytasz od A do Z to zauważysz wypowiedź Świstaka z KS Policji. Którego ZACYTOWANA wersja jest cokolwiek inna niż to, co dziś się w prasie pojawiło.

Czyli teraz czekamy, jak rozumiem, że Świstak & S-ka poprosi o sprostowanie?

W sumie po:

"Później stołeczna policja zamieściła na Twitterze nagranie z monitoringu, który zarejestrował interwencję mundurowych. "Zachęcamy @FaktyTVN do obejrzenia naszego filmu, a nie tworzenia fikcji" - napisano. " Czy to jest jazda hulajnogą przy pomniku, czy po pomniku" - pytają funkcjonariusze."

muszą sobie sami poukładać między sobą, albo pacjent z Biura Prasowego znów od krawężnika karierę powinien zacząć.

 

PS Z uwielbieniem lub wprost przeciwnie do JNP nie ma tutaj nic do rzeczy, przynajmniej dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki moja wina nie doczytałem:) Niniejszym prostuję kol. Świstak & S-ka miał racje do czego oficjalnie się przyznaję (w sensie do swojej pomyłki w cytowaniu)

Ja wiem jedno za starych przeklętych czasów (ale dobrych p[od wieloma względami) to nie było by żadnego problemu, tylko jeden smark z drugim dostali by guma po plerach i tyle. A jak by się poskarżyli to by im ojciec w domu dla równowagi z drugiej strony poprawił... czego parokrotnie za gówniaka doświadczyłem osobiście jeżdżąc tramwajem na cycku (staremu się nie skarżyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to jest to taki sam element architektury miejskiej jak np. kosz na śmieci czy też ławka lub wiata przystankowa. 

Co robią z gołębiami które zanieczysrają" na to dzieło artysty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodziu...

 

Się czepiasz- popatrz na Ursusa, który jedną ręką karmiony dostaje, że 3,5 mld (?) zł na autobusy, drugą mu się wstrzymuje 8,5 mln dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na projekt dostawczego samochodu elektrycznego.

A podobnież za dwa lata mamy mieć 1 mln elektrycznych samochodów i to nie w wersji 1:72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bodziu i Śnieżny. 

Jak tak dalej pójdzie to ta władza zniszczy wszystko co z takim mozołem budowali Balcerowicz z kolejnymi ekipami liberalno-lewicowymi. Zaczynając od przemysłu ciężkiego- stoczni, zbrojeniówki, samochodowego na lekkim typu włókienniczy, odzieżowy i elektroniczny  kończąc. Ci prawicowcy cofną nas do epoki kamienia łupanego ze złotej ery kiedy rządy sprawowała dzisiejsza opozycja. Nie będzie ciepłej wody w kranach, a sorry taki mamy klimat, że szczaw i mirabelki mogą nie obrodzić i będziemy musieli je z Niemiec importować. Zresztą poco nam nasze mirabelki jak w takie same są w Niemczech. To wsteczniactwo zabroni postępowym dzieciom w przedszkolu wybierać sobie płci i masturbować się w czasie leżakowania. Upierają się, że obozy niemieckie były a Polacy walczyli przeciwko Niemcom w czasie 2 wś.  Przecież przez to  nasi najlepsi przyjaciele mogą się obrazić... Ogólnie ciemno to widzę- mniej więcej tak, że coś tam coś tam i kamieni kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie