Skocz do zawartości

Wniosek do Nadleśnictwa


Prospector_WWY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Nadleśnictwo wymaga aby we wniosku o zezwolenie na prowadzenie badań opisać następujące działania:
1. Przewidywany sposób i zakres prowadzenia prac,
2. Harmonogram prac,
3. Wskazanie rodzaju urządzeń i narzędzi, które będą wykorzystywane do prowadzenia prac,
4. Przewidywany rodzaj uszkodzeń na gruntach udostępnionych przez nadleśnictwo po zakończeniu prac,
5. Opis sposobów i technik uporządkowania terenu na gruntach udostępnionych przez nadleśnictwo po zakończeniu prac,

Jak zwięźle opisać punkty 4 i 5. Ktoś pomoże? Może jakiś gotowiec :-) Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam takie pozwolenie od nadleśnictwa. Wyślę Tobie Podanie na które dostałem ZGODĘ -zgodę też wyśle.Zobaczysz jak to wygląda.
Przykro mi za dużo to waży" nie da sie wstawić.(albo nie umiem)
Mój mail to gawant@ wp.pl.
Dziś albo jutro otworzę wątek.
Jak załatwić legalnie poszukiwania."
Krok po kroku. Pokaże orginalne dokumenty czyli podanie zgoda.
Ty możesz być pierwszy. Czekam na meila.
Gawant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
4. Przewidywany rodzaj uszkodzeń na gruntach udostępnionych przez nadleśnictwo Opisujesz, z co robisz –proste
Określenie zakresu prac: poszukiwanie zakopanych, porzuconych, zagubionych artefaktów poprzez użycie sprzętu elektronicznego, który lokalizuje metalowe przedmioty znajdujące się pod ziemią. Po zlokalizowaniu artefaktu nastąpi wycięcie darni do głębokości 20-30 cm, odłożenie na bok, wybrana ziemia zostanie położona na folię. Po wyjęciu artefaktu ziemia będzie wsypana z powrotem do dołu, dół nakrywany będzie wyciętą darnią. Prace będą wykonywane z ominięciem systemów korzeniowych drzew, które nie będą uszkadzane, cięte, rąbane itp. Chyba zawsze tak robisz, ale przypominałem Tobie w razie byś zapominał. Jak zwykle „partyzanci” pewnie to wyśmieją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Opis sposobów i technik uporządkowania terenu na gruntach udostępnionych przez nadleśnictwo po zakończeniu prac,. To normalka: Zobowiązuję się po zakończeniu prac do przywrócenia udostępnionego gruntu do stanu pierwotnego. To takie oczywiste . Nie wstyd Tobie zadawać takie pytanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację fuks_ag nie potrzebne są te moje złośliwości. Już ich nie będzie. Z takim entuzjazmem podszedłem do tego pozwolenia LP , że na początku od razu wysłałem komplet dokumentów paru chłopakom. Ale jak post się rozwijał wg . mnie negatywnie , to zacząłem głupio się bawić i dopiero Ty sprowadziłeś mnie na ziemie(zwykłym prostym wpisem bez komentarza) Dzięki. Biar-_1 „partyzanci ‘’to ci co chodzą z wykrywką bez pozwolenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gawan ja też bardzo bym prosił o podesłanie wniosku na witiantv@wp.pl I mam jeszcze pytanie, czy gdy dostanę zgodę od nadleśnictwa i wyraźnie zaznaczę że nie szukam zabytków to czy nadal muszę pisać jeszcze do wkz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam szanowne grono, mam pytanie - czy ktoś posiada pozwolenie z nadleśnictwa? - potrzebuję taki papier (skan, zdjęcie) z zamazanymi danymi personalnymi. "Mój" nadleśniczy (z mojego regionu) stwierdził, iż zatwierdzi mi wniosek bez problemu - natomiast w tym nadleśnictwie jeszcze nie wystawiali takowego zezwolenia (posiadają wiedzę co potencjalnie powinno być w takim pozwoleniu) i dobrze by było gdybym poglądowo pokazał takie gotowe zezwolenie z treścią merytoryczną bez danych osobowych.

 

Czy ktoś posiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2018 o 17:29, Gawand napisał:

Witaj. Mam takie pozwolenie od nadleśnictwa. Wyślę Tobie Podanie na które dostałem ZGODĘ -zgodę też wyśle.Zobaczysz jak to wygląda.
Przykro mi za dużo to waży" nie da sie wstawić.(albo nie umiem)
Mój mail to gawant@ wp.pl.
Dziś albo jutro otworzę wątek.
Jak załatwić legalnie poszukiwania."
Krok po kroku. Pokaże orginalne dokumenty czyli podanie zgoda.
Ty możesz być pierwszy. Czekam na meila.
Gawant

Witam szanowne grono, mam pytanie - czy ktoś posiada pozwolenie z nadleśnictwa? - potrzebuję taki papier (skan, zdjęcie) z zamazanymi danymi personalnymi. "Mój" nadleśniczy (z mojego regionu) stwierdził, iż zatwierdzi mi wniosek bez problemu - natomiast w tym nadleśnictwie jeszcze nie wystawiali takowego zezwolenia (posiadają wiedzę co potencjalnie powinno być w takim pozwoleniu) i dobrze by było gdybym poglądowo pokazał takie gotowe zezwolenie z treścią merytoryczną bez danych osobowych.

 

Czy ktoś posiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie