Skocz do zawartości

Amerykanie obawiają się, że spóźnią się do walki". Kłopoty logistyczne w Europie


Rekomendowane odpowiedzi

Drogi amerykański gaz to nie tylko koszty dla indywidualnych odbiorców - bo ci sobie jakoś poradzą paląc śmieciami.

Drogi amerykański gaz to KATASTROFA dla naszego przemysłu chemicznego [jeden z niewielu jaki się jeszcze częściowo ostał u nas w kraju]. A to oznacza, że Polska z półkolonii stanie się pełną kolonią ponadnarodowych korporacji.

Głupotą do sześcianu jest więc kupowanie dużo droższego gazu, tylko dlatego aby sobie zrobić krzywdę w myśl powiedzenia Na złość mamie odmrożę sobie uszy"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto będzie palił śmieciami jak ma piec na gaz. Z drugiej strony z powodu słabej infrastruktury gazowej i tak jeszcze przez długi czas utrzyma się przewaga pieców węglowych.
Przemysł chemiczny? Jaki przemysł chemiczny. Wymień choć jednego polskiego producenta leków. Wszystko już dawno zostało sprzedane za grosze.
Kolonią to my już dawno jesteśmy. Wystarczy, że np. przyjęliśmy unijne normy dotyczące żywności. Teraz mleko w sklepie to produkt chemiczny a spożywanie nabiału prowadzi przede wszystkim do stanów zapalnych w organizmie i alergii. Już Biedronka i Lidl zadbają o odpowiednią jakość żywności.
Nie wiedziałem, że Twoją mamą jest Rossja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi amerykański gaz oznacza np. LIKWIDACJĘ produkcji nawozów sztucznych w Polsce, a trochę tego [jeszcze] produkujemy.

Nadajesz z Kijowa, czy z Moskwy? Czy tylko z własnej głupoty wypisujesz tu na forum idiotyzmy do kwadratu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans..

Tyr świadomie lub nie* potwierdził to, co N-razy już na Forum pisałem. Akurat w naszej socjalistycznej Ojczyźnie największymi zwolennikami Moskwy są ruchu skrajnej i mniej skrajnej prawicy. Są czy to wplątane w różne wewnętrzne akcje siłowe i propagandowe, czy po prostu wspomagane finansowo przez Moskwę. Na podobnej zasadzie, jak sporo różnych brunatnych bytów na Zachodzie.



* nie mam pojęcia, czy znów jest na dopingu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu (18635 / 1034) 2018-07-10 18:57:35

Takie partie jak: Syriza, SPD, Partia Pracy, popierające Putina, zaliczasz do skrajnej, czy mniej skrajnej prawicy?
Putin wspiera finansowo wszystkich od lewa do prawa, jeśli tylko partie czy konkretni politycy mają jakieś znaczenie w danym kraju. Bo w tym wypadku nie liczy się dla niego ideologia, tylko czysty interes, możliwość wpływania na politykę państwa Zachodu.

Wiem, że ty wszędzie widzisz brunatnych, to twój problem i niech tak zostanie. Nie zapominaj jednak, że NarodowoSOCJALISTYCZNA Niemiecka Partia ROBOTNIKÓW była formacją lewicową, co wy, lewacy, próbujecie nie pamiętać. A od niej wszystko się zaczęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les05 (1227 / 91) 2018-07-10 22:12:39

Widzę, że zabolało...

A przy okazji- czy ja coś o NSDAP pisałem, że mnie o lewicowych ich ciągotkach przypominasz?

A jeśli nie wierzysz, w to co napisałem, poczytaj, dla przykładu o „Wierni Polsce Suwerennej”, wywodów Olszańskiego alias Jabłonowski, o Sendeckim i Polska patriotyczna", o pochodzącym z Łodzi Piotrze Korczakowskim...

Jeśli mało- to później podpowiem więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie