Skocz do zawartości
  • 0

Wzór kamuflażu


janjan

Pytanie

Witam, jak w temacie.
Mam bluzę z dziwnym wzorem kamuflażu. Zakładam że była używana w polskich służbach albo chociaż produkowana dla kogoś w polsce- ma pieczątkę kontroli jakości. Wszystkie zapięcia jak na zdjęciu- zatrzaski
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie.
Mam bluzę z dziwnym wzorem kamuflażu. Zakładam że była używana w polskich służbach albo chociaż produkowana dla kogoś w polsce- ma pieczątkę kontroli jakości. Wszystkie zapięcia jak na zdjęciu- zatrzaski
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powszechnym użytku to taki kamuflaż na 100 % nie był stosowany przez WP tudzież żadne formacje mundurowe ale coś mi się kołacze" że na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych testowano taki wzór. Niestety ale nie mogę skojarzyć gdzie znalazłem takową informację, poszukaj w necie o polskich kamuflażach, była kiedyś strona poświęcona wzorom kamuflaży stosowanych na mundurach. Z drugiej strony to znak kontroli jakości nie stanowi o tym że musiało to być coś dedykowanego dla wojska ewentualnie innych służb i najprawdopodobniej patrząc na zapięcie kieszeni jest to bluza cywilna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to dodaj fotografię całej bluzy. Co do LWP" to nie pasują zapięcia na zatrzaski, nie stosowane ówcześnie w mundurach WP ani innych służb. Jak pisałem wcześniej gdzieś już widziałem taki wzór z opisem że był to model testowany na przełomie lat 70/80-tych czy też pod koniec lat osiemdziesiątych. A że porządnie wykonana, to porządnie wykonana i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie