Skocz do zawartości

Misja Skarb". FOKUS TV


czarny bocian

Rekomendowane odpowiedzi

A kimże Ty jesteś drogi Rosforku, żeby oceniać szanownego Archeologa :D On ma bumagę potwierdzającą wartość jego wiedzy i nie ważne jaki znawca , pasjonat czy hobbista może mieć jakieś zdanie - bez odpowiedniego tytułu przed nazwiskiem jest jeno dyletantem :)
Taki kraj, taka mentalność....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witajcie,
Piszę w tym wątku ponieważ ja również dołączyłem do grona szczęsciwców którzy przeżyli inicjację, oglądając show pt. Misja skarb", obejrzałem odcinek o depozycie Hallera.
Muszę powiedzieć że przygotowałem sie do tego profesjonalnie, tzn sprawdziłem w programie tv, kiedy i na jakim kanale znajdę upragnione widowisko.
No wieć zasiadłem wygodnie na kanapie, włączyłem TV...patrze a tam kabaret Ani Mru Mru...no trzech gości coś tam sie wygłupia...cos tam pokazuje , jeden z bródką, reszta bez...wypisz wymaluj Ani Mru Mru..
...ale tak po dłuższej chwili...nieee...to nie kabaret Ani Mru Mru..jakiś taki inny...,może nawet świeższy humor.
Chłopy jakoś tak na zielono poubierane...myśle sobie..jakiś program agitacyjny do Obrony Terytorialnej..bo na wykopki nikt by sie chyba tak idiotycznie nie ubrał.
No ale niestety ..to było to..tzn ten program..czy też bardziej show..jak już powyżej to nazwałem.
Po dłuższej chwili oglądania zacząłem sie zastanawiać czy to aby nie kolejny odcinek Ukrytej prawdy"...bo fabuła i doskonała gra aktorów żywcem zaczerpnięta z tego dzieła..
Nie wiem nawet co napisać o fabule...bo chyba nie da sie nic napisac.. ooo jedno co mi sie podobało ..to nawiązanie do Słonecznego Patrolu"...nie wiem czy Zwróciliście na to uwage w Słonecznym Patrolu" wszyscy bardzo dużo biegali...nie wiadomo po co ...
i tutaj jest dokładnie tak samo ...chłopy latają jak stado odyńców i też nie wiadomo na co..po co? (musze ze wstydem przyznać ,że na wykopki chodze jakieś 25 lat i przez ten cały czas nie przebiegłem tyle co Oni w jednym odcinku. Jest mi wstyd i od nastepnego razu też bedę już dzikował po lesie)
Fajnie by też było, gdyby producenci programu wysłali kiedyś tych aktorów co tam występują, na jakiś wyjazd w teren z poszukiwaczami, tak ćwiczebnie, żeby sobie zobaczyli np. jak wygląda przedmiot wykopany z ziemi. Mogliby potem jakoś lepiej ucharakteryzować te rekwizyty które wyciągają w programie.
W sumie to może lepiej by było gdyby chłopaki robili program dla wędkarzy..i zamiast Misja skarb" nazywałby sie Misja karp"..chociaż może lepiej nie..bo jak poszliby za ciosem to by w tym programie wyławiali już filety w kostkach..
Taakże reasumując to polecam..bardzo fajne..chociaż Gdybyście mieli do wyboru oglądać to lub porobić nic...to Poróbcie nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Obejrzałem jeden odcinek (ten w którym znaleźli części hetzera) i na plus było to ich trzęsienie portkami gdy pociski znaleźli, ale na WIELKI minus przerywniki gdzie jeden z nich tłumaczy poczynania innych , ku....a jakie to irytujące.... rodem z tych seriali dla ludzi średnio inteligentnych typu dlaczego ja".
Ogólnie wypada trochę inaczej" >niż było nie minęło< ale i tak nie przebija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie