Skocz do zawartości
  • 0

Paski skórzane.


kolczyk96

Pytanie

Stałem się właścicielem takich oto pasków skórzanych. Skóra stara ale w wyjątkowo dobrym stanie.Czy są to koalicyjki podtrzymujące pas główny? Kolor jednego jest taki niebieskawo-siny,jest najdłuższy i nie ma sprężynowej zapinki tylko klamrę.Taki długi trok.Feldgrau? Jedna zapinka posiada kawałek materiału pod nitem , zielonkawy , khaki chyba taki plecakowy brezent.Nie ma na nich żadnych oznaczeń poza jedną cyferką 1 wybitą na skórze,widoczną na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się właścicielem takich oto pasków skórzanych. Skóra stara ale w wyjątkowo dobrym stanie.Czy są to koalicyjki podtrzymujące pas główny? Kolor jednego jest taki niebieskawo-siny,jest najdłuższy i nie ma sprężynowej zapinki tylko klamrę.Taki długi trok.Feldgrau? Jedna zapinka posiada kawałek materiału pod nitem , zielonkawy , khaki chyba taki plecakowy brezent.Nie ma na nich żadnych oznaczeń poza jedną cyferką 1 wybitą na skórze,widoczną na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ma minimum 60 lat , wydaje mi się że trochę więcej. Dostałem to od żony zmarłego kolegi który zbierał , skórzane oporządzenie wojskowe , kabury , ładownice etc. Niestety bez zawartości .
Pozdrawiam!
Marek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie