Skocz do zawartości
  • 0

Przedmiot z ołowiu


zielony81

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Maszyna,
mój brat mi ostatnio powiedział, że coś podobnego widział gdzieś w TV w programie historycznym, jako służące do odlewu kul do muszkietu. Ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że to może być to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz wnętrze rego przedmotu. Jeżeli są ślady po linie (rowki, niejednolita struktura ścianek) to może być to tym co opisałem. Dobrze że napisałeś,że znalazłeś to poza zbiornikami wodnymi. Zawsze to jakiś trop. Nic mi nie przychodzi do głowy innego, a takie cuś widziałem kiedyś jako gowniak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jakim cudem ktoś mógłby odlewać w tym czymś ołowiane kule ?? :)
to jakiś kawałek ołowiu, który mógł być wszystkim i niczym,moim zdanie nie ma sensu dochodzić co to było, bo to nic szczególnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak śruba od mercedesa z odcinka zmienników :). A tak serio to spotkałem sie z s takimi odważnikami do boi sieciowych na jezuorach/rzekach przy sieciach pływających. Montowane były na golnej linie jako napinacze. Wiem bo mój ojciec z tego ciężarki robił na grunt. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest gładkie to nie mam pomysłu. Może ktoś coś wykombinowal z tego co opisałem wcześniej np. kapturek na nakrędkę od pojazdu jakiegoś (maszyna rolnicza). Szukaj dalej. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie