Skocz do zawartości

Z kamerą wśród...


Rekomendowane odpowiedzi

Hebda, 2018-01-22 02:12:22, też się piszę na taką wycieczkę, tylko na przeciwległą stronę frontu. Muszę przyznać, że zdrowo zagotowałem.
Kolegom insynuującym, że TVN manipulował, zalecam... już wiem. Kurację Kmicica z początku filmu. Aura odpowiednia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les05 (647 / 67)
2018-01-22 19:16:47

zmiana taktyki?
Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem.

pewne, jak i to że twoje umiejętności nie są doceniane"
-g wiesz a się udzielasz.Nie bój się,są doceniane,i podwyżką i nieokreślonym:)

wypocin, zwłaszcza moich, bo podejrzewam, że i tak niewiele zrozumiesz"
-Tu masz 100% racje. Wypociny z których ciężko coś z sensem zrozumieć.Pewno dlatego jadem plujesz,bo nikt Cie nie rozumie.

Jeśli nie potrafisz zaakceptować, że ktoś ma inne zdanie, to co z ciebie za moderator? Może cenzor, byłoby właściwszym określeniem. "

Akceptuje.Czepiam się sposobu przekazywania treści,nawet wygrubiłem by było jasne dla niektórych.
Cenzorem mnie nie nazywaj,wszak wciąż możesz się logować na forum:)

Skoro miesiączka sprawia ci ból, to może skorzystaj z usług ginekologa. On na pewno coś pomoże."

Pozostaje mi się tylko uśmiechnąć nad poziomem wypowiedzi
:)



I jeszcze jedno, pamiętaj, że niedoceniany, zestresowany osobnik o nieokreślonej tożsamości seksualnej jest łatwym łupem dla faszystowskich naganiaczy"
-Ten przykład z Żoliborza jest znany medycynie nie od dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co obrażać na rzeczywistość tylko kol. trzeba próbować się zmienić. Nie jesteś ani lokalną gwiazdą ani taki znowu beznadziejny, żeby własną wartość podnosić niszczeniem tych, którzy na forum mają inne zdanie.
W przeciwieństwie do ciebie, jadem nie pluję. Są inne środki wyrazu, skuteczniejsze.
Cieszę się, że są na forum podobnie myślący, którzy zgadzają się z tym co piszę. A inni, no cóż, nie wszyscy muszą.

Twoja uwaga o miesiączce na Krakowskim - to co to jest?
Gejzer dowcipu? Wyrafinowane i subtelne poczucie humoru? Czy nowy szczyt chamstwa? Nie zarzucaj mi tego, co sam robisz z
przyjemnością.

Co do tego z Żoliborza, to jestem przekonany, że ty i twoje dzieci będziecie jeszcze składać kwiaty pod jego pomnikiem. I to jest pewne:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie, zwłaszcza dziś od 6 rano, zastanawia, czy znów będą tłumaczenia przed prorokiem To nie ja, to kolega", To nie sieg heil, ale pięć piw proszę"*, To nie sieg heil, ale po tąd śniegu nasypało", To nie AH na klacie, ale babcia Gertruda"..itp itd...

Ja rozumiem, że można za propagowanie wyrok dostać, ale nie ma ryzyka, nie ma zabawy. Więc po kiego się później miętkim w kolanach robić? Zwłaszcza, jeśli to nie pierwszy raz ze służbami spotkanie.


* w środku lasu


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 16:33 23-01-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic im się nie stanie. To są dzieci KK - najgorszej mafii jaką ziemia nosiła. I ta mafia wstawi się za tymi debilami, bo te mafie się nie różnią. Jedni opowiadają baśnie o chodzących po wodzie; drudzy o kulturotwórczej i prorodzinnej misji Adolfa Hitlera. Siebie warci. Dzieci polskiego prymasa Stefana Wyszyńskiego - fana Hitlera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedburgh byłbym ostrożny z takimi wypowiedziami, bo tak jak naziole polaryzują w jedną stronę, tak ty zacząłeś polaryzować w przeciwną. Nie potwierdzaj tezy, że wszelkie formy zacietrzewienia ideowego są wymiarem kwalifikacji do psychiatryka.
Są na tym forum ludzie, którzy mimo wszystko są chrześcijanami i nabijanie się z Boga Chrześcijańskiego niczym nie wyróżnia cię od kolesiów od pięciu piwek".

A tak swoją drogą, dlaczego zakładasz, że człowiek o wyjątkowych zdolnościach nie miał możliwości przemieszczania się nad wodą?
Bo co? Bo nauka? Nauka panie jest jeszcze w powijakach.
Powie ci to co trzeci myślący fizyk lub matematyk na sensownej uczelni.
To co wyczytałeś w podręczniku do fizyki, chodząc do liceum jest tylko prostą papką, mającą na celu przygotowanie do matury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedburgh_Ops
...Oczywiście. Niepokalanych poczęć też jeszcze medycyna nie odkryła, ale co tam, wystarczy dać szansę czynnikowi czasu i w końcu kiedyś odkryje..."

Tak, choć gdybyś miał choć trochę oleju w głowie, może potrafiłbyś zrozumieć nieco z nauk, które starają się nam wszystkim czasem wpoić - ot, np. teorii czasoprzestrzeni i zakładając możliwość istnienia migawkowej rzeczywistości umocowanej w nieco większej liczbie wymiarów (strach pomyśleć o przestrzeniach n-wymiarowych przy n zmierzającym do nieskończoności :O) nagle mogłoby się okazać, że prawdziwe życie każdego z nas, to wcale nie jest tu i teraz, a to co się dzieje jest tylko migawką dającą dowolnie przesuwać się w czasie. Bóg to wcale nie musi być jakiś przedpotopowy pustynny koleś odziany w prześcieradła. To może być nieco inna forma świadomości. A, że w jakiejś tam migawce czasu i przestrzeni dostosował swój wygląd do obecnych...
Cóż, ja tam się nie upieram przy tej hipotezie, ale w świetle tego co się naumiałem i czego uczę się cały czas, nie wykluczałbym pewnych możliwości i nie odrzucam jej
Coś w rodzaju udziału dość osobliwiej grze komputerowej na wyższym poziomie, a zaliczenie pewnego etapu staje się furtką do wejścia, do kolejnej fazy gry.
Każda stara religia coś takiego moim zdaniem sugeruje, choć wymieszana z głupotą, zawiścią i zachłannością kapłanów - przekaźników danej religii staje się tylko instytucją.
Dlatego staram się ostrożnie podchodzić do pewnych aspektów rozmaitych religii, choć sam specjalnie kościółkowy raczej nie jestem. Ale wierzący i owszem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się to tak, że alkoholik Głódź, homoseksualista Paetz i im podobni wstawią się za tymi szumowinami, a usłużny sędzia wyda wyrok, jak w sprawie z Białegostoku, gdy prokurator Dawid Roszkowski stwierdził:

„Nazwa 'swastyka' pochodzi z sanskrytu i oznacza 'przynoszący szczęście'. Obecnie w krajach Europy i obu Ameryk symbol ten kojarzony jest prawie wyłącznie z Adolfem Hitlerem i nazizmem, natomiast w Azji jest powszechnie stosowanym symbolem szczęścia i pomyślności. Przenosząc powyższe rozważania na kanwę przedmiotowej sprawy, nie sposób dostrzec w zamalowanym znaku przedstawiającym swastykę propagowania faszystowskiego ustroju państwa”.

I będzie po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te brunatne odpadki prezentują identyczny poziom jak targowiczanie z PO w Brukseli lub Rózia Won w niemieckich propagandówkach. Dziwne jest to, że atakowanie Polski przez eurodeputowanych na forum parlamentu europejskiego i w kuluarowych ustawkach, czy działalnośc antypolska niektórych partii politycznych nie są tak piętnowane jak narodowo-socjalistyczne odjazdy innego proniemieckiego marginesu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do naszych niegrzecznych faszystów i ideologi jako takiej.
Nasza ocena Hitlera i jego zbrodni jest jasna i nie podlega dyskusji. Ale należy zadać sobie pytanie, czy zawsze tak będzie i czy oprócz naszej garstki debili i tym podobnych grupek w innych krajach, w przyszłości albo i już teraz, nie ma milionów a może i setek milionów ludzi, dla których Hitler nie jest zbrodniarzem, a faszyzm nie był antyludzką ideologią?
Są te miliony blisko nas. I nie o Niemców tu chodzi, czy nawet Rosjan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie