Skocz do zawartości

Z kamerą wśród...


Rekomendowane odpowiedzi

Ci niby faszyści nie różnią się niczym od bandytów z UB, UB-ywateli RP, KOD-u, bohaterów z WAM, Targowicy z UE na czele z Różą Won i innego temu podobnego ścierwa które panoszy się w Polsce. A tak serio przecież w samej Warszawie jest 60 tysięcy faszystów i masa bojówek patriotycznych które na każdej ulicy polują na Żydów, pedałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że jeśli komuś nie po drodze z odradzającym się w Polsce nazizmem, to małe móżdżki w odpowiedzi od razu w nim komunistę widzą...

Rozumiem, że po prostu brak argumentów, a chcica każe coś naskrobać...

PS A to ten Kalinowski, co Degrelle i Wallonien lubi?


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:51 21-01-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuki (573 / 31) 2018-01-21 19:55:09

Yeti pogrążasz sie jak nie widzisz różnicy między narodowcem a skinheadem,swoją energię zużywasz w niewłaściwy sposób. Udajesz czy robisz to celowo, jeśli celowo to nasuwa sie inne pytanie;kasa czy ideologia?"

Matko i córko- gdzie ja cokolwiek o Ruchu napisałem?
Zwłaszcza, że miałem okazję, gdy byłem piękny i młody, czyli dobre 30 lat i 30 kg temu, poznać i takich, którzy sławną" zadymę przy okazji Mandeli na wrocławskim Rynku zorganizować, i takich, który mieli w głowach np SHARP.
Więc wypraszam sobie...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 20:04 21-01-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem z gościem który miał poglądy tożsame z rudolfiną. Nie mógł wysiedzieć, żeby kulfonami na unię rowerzystów, niemców i uchodźców nie rzucić. Nie do pojęcia było dle mnie, że ten gość większość swojego produktywnego życia spędził na saksach za granicą i cyt pilnować, żeby ani grosza w Polsce nie zarobić bo się będzie trzeba tam też rozliczać". Wybudował dom za pieniądze zarobione w Niemczech, a pracował ze mną dłuższy czas w Danii gdzie uchodźców widać na każdym kroku i złego słowa nie można o nich powiedzieć. Nie widziałem ani razu, żeby coś ukradli, żebrali, awanturowali czy zaczepiali kogoś po pijaku. Polaków takich za to widzę często. Nie dalej jak wczoraj z flaszkami w rękawach trzech wychodziło z lidla, bramki zapiszczały, pani ich grzecznie zawołała, to ją wyśmiali i nawet nie przyśpieszyli kroku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuki...

Ze zdjęciami i opisem lub bez, wrzuciłem cztery posty:

- uczczenie" rocznicy PW, z dość charakterystycznymi symbolami
- Winniki & Fiore
- uczczenie" rocznicy PW, z dość charakterystycznymi symbolami
- wlepki, z dość charakterystycznymi symbolami.

Każde powyższe pokazuje hipokryzję uchu narodowego". Albo dokumentne oderwanie od Ziemi, co też nie najlepiej o nich świadczy.

Ruchu, w oryginalnej zwłaszcza formie, bym w ten syf nie mieszał. Choć oczywista oczywistość, że widziałem flejtuchy z runami czy totenkopfem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak drabina zła. NORMALNIE myślący ludzie narodowcami nie bywają. Nie bywają nawet prawicowcami. Kim więc bywają? Po prostu nie utożsamiają się z takimi klimatami. Zajmują się normalnym życiem, ulepszaniem otoczenia obok siebie, posuwaniem świata do przodu. Komunikują się normalnie ze WSZYSTKIMI ludźmi, dają kredyt zaufania każdemu. Widzą różnice, ale się na nich nie skupiają ani tym bardziej ich nie szukają ani tym bardziej nie usiłują uwypuklać. Tak się buduje ogólny dobrobyt i zadowolenie.

W odróżnieniu od powyższego, różni mniej lub bardziej zwichrowani psychicznie kultywują teorie spiskowe.Widzą wszędzie swoją stratę choćby tylko w tym celu aby móc poszukiwać WINNYCH tej straty. Wrogów do zwalczania, bo bez wskazywania wrogów nie mogą funkcjonować. Każdy jest dobry. Żyd, bo bystrzejszy i zwykle osiąga więcej. Pedał", bo jest odmienny od wzorców seksualnych. Sąsiad z ładnym domem 5x lepszym samochodem - bo żeby coś mieć musiał ukraść". Opóźniony w rozwoju szkolny kolega - bo na kimś trzeba się wyżyć. Bystrzejszy szkolny kolega - bo kujon i lizus. Bezdomny w zaułku - bo można go o zmroku skopać i nikt się za nim nie wstawi.
Oczywiście różne są gradacje. Poczynając od niczego nieświadomych patriotów" ograniczających się do zakładania koszulek patriotycznych", poprzez działaczy narodowców, do samozwańczych ideologów prawicowych wspieranych przez łobuzów i kiboli oraz zwykłych zwyrodniałych bandytów. Ale to wszystko jedna rodzina. Z 17-latka sprawny manipulator bez problemu zrobi neofaszystę albo bojówkarza od zamachów.

Nacjonalizm w KAŻDEJ postaci to objaw choroby społeczeństwa. Także zwykłe ruchy narodowe. Bo niby co one głoszą? Że naród stanowi grupę która jest wydzielonym plemionem o odrębność którego należy walczyć różnymi metodami.
A skąd się to bierze? Z poczucia słabości, z potrzeby łączenia w grupy które dają wsparcie.
Temat jest stary jak świat i sięga okresu formowania się monoteistycznych religii, które właśnie powstały po to, żeby instytucjonalnie wskazywać wrogów. MY to naród wybrany a ONI to wrogowie z którymi należy walczyć i/lub aktywnie ich zwalczać. Ale to nie żydowski wynalazek, tylko jeszcze starszy - egipski. Przejął to następnie islam i przejęło to chrześcijaństwo (jezusowa sekta żydowska). Wszyscy byli i mimo rozwoju cywilizacji są nadal gotowi walczyć ze wszystkimi. Tak, dla zasady. Bo właściwie o co? Ludzie podróżują po świecie, osiedlają się gdzie popadnie, mieszają, pracują, płacą praktycznie jednym pieniądzem, mówią praktycznie jednym językiem. Co w tym złego?
Nic, ale to nie do pojęcia przez ciasne móżdżki. Szczególnie umysłowy ciemnogród, który nie jest w stanie odkleić się od stadnego baraniego instynktu. Nawet jeśli mu nic nie zagraża, to i tak to sobie ubzdura.

Osobiście czuję się najpierw człowiekiem, potem Europejczykiem, potem Polakiem, potem mieszkańcem mojej miejscowości a na końcu mieszkańcem mojej ulicy. W tej właśnie kolejności ważności. Mogę być patriota ale wyłącznie pod warunkiem, że ktoś z tego samego powodu mi fizycznie grozi. Tylko wówczas i tylko na czas zagrożenia. Poza tym mam tzw patriotyzm głęboko w d.pie jako coś co ma toksyczne podstawy.
Wydzielanie i wrogość wobec ludzi z uwagi na język, kolor skóry, zamożność czy coś podobnego, jest objawem prymitywizmu i durnoty. Nawet regularnie wrogie mocarstwa światowe, niezależnie od różnych przepychanek i interesów, współpracują w badaniach kosmicznych i naukowych, bo mądrzy ludzie we władzach tych państw rozumieją, że stanowią jedną LUDZKOŚĆ a to jest absolutnie nadrzędne. I że wszyscy są sobie potrzebni.
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,przecież to TVN. Manipulacje i prowokacje jak wybiórcza. Nie bronię tych oszołomów,prawdopodobnie ta banda niedorozwojów nie zna historii,nie wiedzą kim był hitler i jakie miał zamiary. Tak was to boli??? Przypominam że Polskę zalewa fala ukraińców,w ich kraju na legalu czci się ludobójców,stawia się im pomniki...itd. Dlaczego tvn nie kwiczał gdy jeden z ukraińskich śmieci hajlował sobie na Majdanku. Dlaczego tvn nie kwiczał gdy banda ukraińskich śmieci fotografowała się w Polsce z flagami upa??? Tym tvn-owskim ****om zależy na tym by ciągnąć temat nazizmu w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot2016

Nie wiem, czy TVN krzyczał czy nie- nie oglądam telewizji :-)

Ale, rozumiem, że nie przeszkadza ci, że nacjonaliści ukraińscy idą w marszu ramię w ramię z Polakami, tudzież, co już napisałem, Polacy mają własną komórkę" w Misantropic Division, które akurat na Ukrainie mocno działa?

Na tym właśnie, między innymi, polega schizofrenia części ( skrajnej ? ) prawej strony politycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, ilu z tych Ukraińców to Ukraińcy a ilu Polacy z Ukrainy? Rozpoznajesz? Ja paru znam i niektórzy z nich sami nie wiedzą kim są. Bo z przodkami było różnie.
Poza tym tylko część przybyszy ze wschodu zna temat Wołynia W OGÓLE. Większość dowiaduje się o tym dopiero na miejscu.
Oczywiście debile-narodowcy są tak samo w Polsce jak i na Ukrainie, w Rosji, w Niemczech, we Francji, Hiszpanii, Danii, Szwecji... Wszędzie! To głośny margines. Ale trzeba go zwalczać. Aktywnie, prawnie i systemowo. Jeśli się regularnie ropi dezynsekcję, to robale się pojawiają ale populacja jest pod kontrolą.
Bardzo dobrze że Polska się powoli miesza, że ZNOWU różne narodowości mają szansę mieć więcej niż śladowy udział w populacji. Zawsze tak było! Zawsze, poza okresem po IIWŚ. Od kiedy to okres PRL jest wzorcem czegokolwiek?
W najlepszym swoim okresie w dziejach Polska był krajem wyjątkowo wielonarodowym i wyjątkowo tolerancyjnym.
W ogóle, równie dobrze a nawet trafniej można by napisać, że polskie robactwo zalało UK, Niemcy i Beneluxy. biorąc pod uwagę jak to się tam odbyło można śmiało powiedzieć, że ONI są od NAS nieporównanie bardziej tolerancyjni i ogólnie na wyższym poziomie cywilizacyjnym. My się powinniśmy uczyć od nich, bo sami mamy wiele do zaoferowania w kwestiach organizacji i poziomu społeczeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu
Można prosić o jakiś link potwierdzający to iż ukraińcy maszerują ramię w ramię z Polakami? Czy mi to przeszkadza??? Bardzo. Jeżeli nie oglądasz tv to zapewne nie wiesz że Strzelcy Podhalańscy z rozkazu szlonej maciory maszerowali ulicami ukrainy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczyk, ładnie napisane :) Ale cóż z tego- lesio z kolegami zawsze wyjadą z demagogią rodem z Krokodyla czy innej Komsomolskiej Prawdy - ...a u Was biją murzynów... . Zaraz rzucają obcą imigracją " nie widząc ,że kilka milionów Polaków jest w tej samej sytuacji . I także wśród aszych " imigrantów zarobkowych nie brakuje meneli, złodziei i rasistów ( tak , jak wspomnianych wyżej Ukraińców ) . I podobnie , w obu przypadkach stanowią oni niewielki procent w ciężko pracującej większości i podobnie wykonują pracę , której nie chcą wykonywać miejscowi.

Zabawne, że Polska była potęgą europejską jedynie w okresie totalnego multikulti i swobód religijnych .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot, weźno pisz jak na rozumnego przystało, rzucasz jakimiś ksywami i podpierasz to inwektywami pod adresem każdego kto nie podziela twojego niezbyt normalnego postrzegania świata.Dlatego że już Polska jest zacofana tak jak wolisz mają miejsce takie imprezki urodzinowe AH.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie