Skocz do zawartości

Z kamerą wśród...


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Erih napisał:

Kondziorski, tylko widzisz, może odniosłem mylne wrażenie, ale i Bjar_1 jak i ja, mamy tak jakby negatywny stosunek do naziolstwa wszelkiej maści a ty usiłujesz ich jak czytam usprawiedliwiać.

Nikogo nie usprawiedliwiam, nikogo nie bronie, nie jestem prawicowcem,nie jestem lewicowcem, jestem tak jakby po środku i nie popieram żadnej partii politycznej, jakiś czas temu myślałem że K15 coś zmieni w tym rządzie, a tu znowu zonk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kontekście określenie "lewak" to wręcz, z mojego punktu widzenia, komplement. Zdecydowanie wolę być lewakiem ( jeśli chodzi o ścisłość, to jak już jestem socjal-liberałem, a nie marksistą), niż w jakikolwiek sposób być kojarzonym z typami pokroju Międlara czy Rybaka i ich poplecznikami. Wystarczy, że swoją obecnością kalają mój ukochany Wrocław.
Tak na marginesie jeszcze występy tych panów we Wrocławiu - mieście które od zarania swych dziejów było wielokulturowym tyglem, które swój rozwój i znaczenie zawdzięczało koegzystencji czterech kultur - czeskiej, polskiej, niemieckiej i żydowskiej, to dopiero chichot historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oznacza to m.in.

-nienawiść do chrześcijaństwa

-sympatie dla islamu a tym samym wrogość do żydów

-są wrogami kapitalizmu i dobrobytu

-nienawidzą USA i zachodniej cywilizacji

-nienawidzą białych ludzi

-mają wrogi stosunek do rodziny i tradycji

-popierają aborcję i eutanazję w skrajnych formach

-wierzą w zbawienną moc mulit-kulti

-patriotyzm i narodowość są dla nich synonimem faszyzmu

-wspierają homo, no chyba że ci występują przeciwko muzułmanom

-są za wszelkiego rodzajami zboczeniami ponieważ one niszczą rodzinę i więzy społeczne

-itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to widzę. Jak każda skrajność, tak i lewactwo w swojej formie bardziej wynaturzonej prowadzi do terroryzmu. I stąd sympatia lewactwa do islamistów, oni też chcą zniszczyć tradycyjne społeczeństwa Zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ciekawostka przyrodnicza, z przytoczonej definicji wynikałoby, że przynajmniej w  jednym punkcie dwaj guru dzisiejszej "wspaniałej, patriotycznej młodzieży" - Międlar i Rybak, są lewakami, ciekawe co by dwaj wymienieni powiedzieli na takie dictum.

No cóż, ja w odróżnieniu od panów M i R nie wypełniam ani jednego punktu przytoczonej przez les05 definicji lewactwa ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar- a mnie się podoba...

Zwłaszcza, gdy niezgoda na działania KK jest utożsamiana z "nienawiść do chrześcijaństwa" , niechęć do robienia laski z " nienawidzą USA i zachodniej cywilizacji "*, że lekiem na całe ekonomiczne zło i niesprawiedliwości społeczne jest " są wrogami kapitalizmu i dobrobytu ".

Muszę częściej tfu-rcy tej definicji przypominać, że herbata to zło. Generalnie bad trip...

 

* już pal licho, że zachodnia cywilizacja z USA to dwie różne bajki,  zwłaszcza że prawica = WASP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, les05 napisał:

 Lewak to osoba mająca skrajnie lewicowe poglądy polityczne i społeczne. A wiadomo, że każda skrajność jest złem.

Czyli, tak, tego,no ... twoja definicja pasuje do ... miniprezesa

Edytowane przez IdeL
Wyindukowana edukacja w zakresie obsługi nowego forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, IdeL napisał:

 Lewak to osoba mająca skrajnie lewicowe poglądy polityczne i społeczne. A wiadomo, że każda skrajność jest złem

Czyli, tak, tego,no ... twoja definicja pasuje do ... miniprezesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

Krzyż celtycki - krzyżem celtyckim, ale z tą 3 dywizją SS to się po prostu wygłupiają. Aferę rozpętała grupa ignorantów historycznych, urządzając histerię na mordoksiążce i  w niektórych mediach. Wszędzie fruwało zdjęcie chłopaczka owiniętego jakimś szalikiem, czy też kominem na którym owszem widniała trupia główka z piszczelami, tyle, że nie był to symbol 3 dywizji SS, a wprowadzona rozkazem z dnia 20 grudnia 1945 r. wydanym przez komendanta Okręgu Białostockiego NZW - Floriana Lewickiego, odznaka Pogotowia Akcji Specjalnych NZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie