Skocz do zawartości

Z kamerą wśród...


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, szutnik napisał:

Może pora czasem wyjść z lasu?

  Nie jest tak źle, przed covidem jeździło się do Poznania regularnie, często na premiery ( trzeba trochę odreagować brak TV w domu).

To u Ciebie marsz za marszem, pełno nazioli z wąsikami na ulicach ? Też w maju z telewizją urodziny Adolfa świętują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takafura napisał:

  Nie jest tak źle, przed covidem jeździło się do Poznania regularnie, często na premiery ( trzeba trochę odreagować brak TV w domu).

To u Ciebie marsz za marszem, pełno nazioli z wąsikami na ulicach ? Też w maju z telewizją urodziny Adolfa świętują ?

Najwyraźniej obracasz się w środowisku ludzi poczciwych. Zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takafura napisał:

To u Ciebie marsz za marszem, pełno nazioli z wąsikami na ulicach ? Też w maju z telewizją urodziny Adolfa świętują ?

O dziwo od młodzieniaszka na nich wpadałem. Chyba pierwszy raz pod koniec lat 70'tych , w Bieszczadach grupa hanysów wyśpiewująca jakieś peany na cześć Adiego, lata 80-90 i wzrost pogłowia skórogłowych, którzy wypisywali jakieś NF na murach i próbowali lać i tych z za długimi włosami i tych z irokezami wreszcie bogate archiwum mojego przyjaciela , który od  wielu lat filmuje wszystkie imprezy nazioli w regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Erih napisał:

Najwyraźniej obracasz się w środowisku ludzi poczciwych. Zazdroszczę.

  Dla mieszczucha to namiastka Bieszczad - wilki, rykowisko jeleni, sarny w ogródku i dziki co mi znowu trawnik przeryły ?

2 minuty temu, szutnik napisał:

O dziwo od młodzieniaszka na nich wpadałem. Chyba pierwszy raz pod koniec lat 70'tych , w Bieszczadach grupa hanysów wyśpiewująca jakieś peany na cześć Adiego, lata 80-90 i wzrost pogłowia skórogłowych, którzy wypisywali jakieś NF na murach i próbowali lać i tych z za długimi włosami i tych z irokezami wreszcie bogate archiwum mojego przyjaciela , który od  wielu lat filmuje wszystkie imprezy nazioli w regionie.

  Dziwy prawisz. Dla mnie to debile istniejący w ilościach błędu statystycznego, choć pewnie dzięki mediom są dość rozreklamowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, takafura napisał:

  Dla mieszczucha to namiastka Bieszczad - wilki, rykowisko jeleni, sarny w ogródku i dziki co mi znowu trawnik przeryły ?

  Dziwy prawisz. Dla mnie to debile istniejący w ilościach błędu statystycznego, choć pewnie dzięki mediom są dość rozreklamowani.

Dziwy powiadasz? Koniec lat 90 lub początek 00, stoję  na światłach w Rzeszowie , przechodzi dwóch skórogłowych z wiadomymi emblematami i jeden z nich wali z glana w brzuch żebrzącą pod sygnalizatorem Rumunkę a ja zablokowany z samochodzie nic nie mogę zrobić , chociaż może i dobrze bo bym chyba wdeptał ich w chodnik i poskakał. Czy byli to naziole ? Pewnie nie ale atmosfera i milcząca aprobata takich zachowań przez państwo wcześniej czy później doprowadzi do jakiejś tragedii , których nie brak w naszej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, szutnik napisał:

Dziwy powiadasz? Koniec lat 90 lub początek 00(...)

   Tym argumentem potwierdzasz moje subiektywne odczucia o liczebności tych debili w granicach błędu statystycznego. Bo to przecież incydent sprzed 20-30 lat :classic_blink:

Ps. Dla jasności powtórzę - nie neguję istnienia w Polsce faszystów, kanibali czy płaskoziemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, takafura napisał:

   Tym argumentem potwierdzasz moje subiektywne odczucia o liczebności tych debili w granicach błędu statystycznego. Bo to przecież incydent sprzed 20-30 lat :classic_blink:

Ps. Dla jasności powtórzę - nie neguję istnienia w Polsce faszystów, kanibali czy płaskoziemców.

20-30 lat temu pewnie też siedziałeś w lesie . Teraz też trzeba chodzić o białej lasce , żeby nie zauważyć milczącej aprobaty rządzących wobec działań rasistowskich , faszyzujących...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szutnik napisał:

20-30 lat temu pewnie też siedziałeś w lesie . Teraz też trzeba chodzić o białej lasce , żeby nie zauważyć milczącej aprobaty rządzących wobec działań rasistowskich , faszyzujących...

 To że siedzę w lesie nie znaczy że żyję zupełnie odcięty od świata - bez prądu, gazet, kina, książek. Ale rozumiem Twoje nastawienie, często się spotykam z różnymi formami wywyższania się z strony miastowych wykształciuchów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, takafura napisał:

 To że siedzę w lesie nie znaczy że żyję zupełnie odcięty od świata - bez prądu, gazet, kina, książek. Ale rozumiem Twoje nastawienie, często się spotykam z różnymi formami wywyższania się z strony miastowych wykształciuchów ?

Ja chętnie bym się (bezpowrotnie) przyłączył do leśniczówki emigrując na zawsze z relatywnie dużego miasta, ale cóż,... zarabianie na sól do chleba trzyma człeka w terenie zabudowanym. Tylko nie wiem, czy by mi w tych lasach labradorki nie ustrzelili, bo patologia PZŁ to odrębny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, takafura napisał:

 To że siedzę w lesie nie znaczy że żyję zupełnie odcięty od świata - bez prądu, gazet, kina, książek. Ale rozumiem Twoje nastawienie, często się spotykam z różnymi formami wywyższania się z strony miastowych wykształciuchów ?

 

Mam nadzieję, że z dwururki do zwierząt strzelasz równie celnie ? Nie dość ,że pochodzę z największej wsi w Polsce ( Lublin) , to od 12 lat mieszkam na wsi, która wg. tubylców jest miastem, bo nie uznają dekretu Aleksandra I. Dobre, dawno mnie nikt tak nie ubawił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Ja chętnie bym się (bezpowrotnie) przyłączył do leśniczówki emigrując na zawsze z relatywnie dużego miasta, ale cóż,... zarabianie na sól do chleba trzyma człeka w terenie zabudowanym. Tylko nie wiem, czy by mi w tych lasach labradorki nie ustrzelili, bo patologia PZŁ to odrębny temat.

Eee, nie przesadzaj . Ja też żyję z dużego miasta ( i to niejednego) i daję radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Tym argumentem potwierdzasz moje subiektywne odczucia o liczebności tych debili w granicach błędu statystycznego."

I tu się możesz poczuć mocno zaskoczony...
Obawiam się, że pomijając osoby o ewidentnych problemach osobowościowych, które mają mokre sny o AH, to także wśród tzw "Trzeciej opcji" jest dość sporo osób, które mają skręt w stronę właśnie AH i podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

@ Szutnik

:classic_smile:

Żyć to też żyję, ale jak by się dało to chętnie bym z miasta czmychnął na zawsze. Ale jak powiedziałem - jakaś lufa pijanego myśliwego skierowana przeciwko mojemu kulturalnemu psu to wyciągam moje .45 Auto...

Ja na dzień dobry po przeprowadzce  w paru miejscach zapowiedziałem,że jakby któremu cymbałowi palec się na cyngiel ześliznął , to ręka , noga, mózg na ścianie ... i grzeczni są. Dobermana się trochę bali ale już do Akity to jak do misia lgną ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szutnik napisał:

Dobermana się trochę bali ale już do Akity to jak do misia lgną ? .

Wielu myśliwych to psiarze, więc nic dziwnego że obawiali się dobermana. A do innych psów zazwyczaj lgną.

Oczywiście pomijając te, wypuszczone do lasu żeby sobie pobiegały - za sarnami, zającami, jeleniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Tym argumentem potwierdzasz moje subiektywne odczucia o liczebności tych debili w granicach błędu statystycznego."

I tu się możesz poczuć mocno zaskoczony...
Obawiam się, że pomijając osoby o ewidentnych problemach osobowościowych, które mają mokre sny o AH, to także wśród tzw "Trzeciej opcji" jest dość sporo osób, które mają skręt w stronę właśnie AH i podobnych.

Gupi jezdem ale co...c

TO jest 3 ? Opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Ja chętnie bym się (bezpowrotnie) przyłączył do leśniczówki emigrując na zawsze z relatywnie dużego miasta, ale cóż,... zarabianie na sól do chleba trzyma człeka w terenie zabudowanym. Tylko nie wiem, czy by mi w tych lasach labradorki nie ustrzelili, bo patologia PZŁ to odrębny temat.

  Jak wiesz bez problemu można chatę w LP za 400 zł wynająć ?

6 godzin temu, szutnik napisał:

Mam nadzieję, że z dwururki do zwierząt strzelasz równie celnie ? Nie dość ,że pochodzę z największej wsi w Polsce ( Lublin) , to od 12 lat mieszkam na wsi, która wg. tubylców jest miastem, bo nie uznają dekretu Aleksandra I. Dobre, dawno mnie nikt tak nie ubawił ?

  Namawiany przez prezesa KŁ do wstąpienia do koła zbyłem go skutecznie jednym tekstem. Powiedziałem że bardziej cenię i rozumiem kłusownika co z dubeltówką po dziadku przykryty workami czatuje na dzika co mu szkody w ziemniakach robi. I że strzelanie sarnie w tyłek z 200 m z broni z noktowizorem jako sport mnie nie kręci.

   Więc mam spokój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Tym argumentem potwierdzasz moje subiektywne odczucia o liczebności tych debili w granicach błędu statystycznego."

I tu się możesz poczuć mocno zaskoczony...
Obawiam się, że pomijając osoby o ewidentnych problemach osobowościowych, które mają mokre sny o AH, to także wśród tzw "Trzeciej opcji" jest dość sporo osób, które mają skręt w stronę właśnie AH i podobnych.

  Liczyłem na jakieś fakty z tygodnia a nie rasistowski incydent sprzed 30 lat.

   Co do faszyzmu w PL - po tylu latach walenia na oślep i straszenia faszyzmem to już się stało groteskowe. Tak jak wizja Guya Verhofstadta który przemawiając na forum Parlamentu Europejskiego określił uczestników patriotycznej demonstracji mianem „60 tys. faszystów". Nie wiem czy faktycznie było ich tam 60 czy 600 bo zapewne iluś było.

Ale uważam że problem jest pompowany 100 lub nawet 1000 krotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie