Skocz do zawartości

Z kamerą wśród...


Rekomendowane odpowiedzi

Jakkolwiek (na razie) terrorystami bym ich chyba nie nazwał, to jednak wszelkie organizacje neofaszystowskie i nazistowskie powinny być z definicji wywalone poza nawias prawny w każdym cywilizowanym kraju  (tak dla jasności to samo dotyczy organizacji komunistycznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magius-Człowiek

Och demokraci, wyznawcy praworządności, dla was istnieć może tylko ten, kto się z wami zgadza. Dyskusja jest możliwa tylko z tymi, którzy są tacy jak wy. I ch... z Voltairem, waszym stwórcą, który życie chciał oddać żeby faszyści i inni psychole mogli głosić własne poglądy. Wolność słowa tylko dla wybranych, to wasze hasło. Demokracja, panowie, trawestując słowa Wielkiego Językoznawcy, pasuje do was jak do świni siodło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

les- nie bój nic, za cienki w uszach jesteś...


Po prostu- kiedyś miałeś podać podstawę prawną anulowania (?) Raportu... i echo.

Teraz jakieś oklaski dla Hitlera zaczynasz, ale krępujesz się powiedzieć dlaczego kanalii brawo bijesz...

Łooł. Ty naprawdę miałeś ciężki dzień wczoraj.

Powinieneś, a właściwie to wszyscy powinni być wdzięczni Hitlerowi, bo on zabił Hitlera, choć wielu próbowało, to tylko jemu się udało. Takie to trudne do zrozumienia?

Ty to jesteś pamiętliwy, a ja nie wiem nie pamiętam zarobiony jestem. To ja miałem podać, czy ty chciałbyś abym podał? Raport to już prehistoria daj sobie spokój, wrócimy do tematu, gdy będą nowe fakty, teraz to jest tylko jałowe gadanie, bicie piany w pięknych okolicznościach przyrody. Będą wyniki badań, to wtedy będziemy sobie łamać szczęki, teraz nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

les
" Będą wyniki badań, to wtedy będziemy sobie łamać szczęki, teraz nie ma sensu. "

No jak? Wtedy upierałeś się, że Raport to stek bzdur i AM miał prawo anulować- teraz nagle koncepcja się zmieniła? To jak- obowiązuje czy nie?

 

Mnie na pewno nie obowiązuje, ciebie pewnie tak, co do innych, to na dwoje babka wróżyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

les-

"Och demokraci, wyznawcy praworządności, dla was istnieć może tylko ten, kto się z wami zgadza"

Jakieś przykłady na jedno i drugie? Czyli istnienie tych, z którzy się z nami zgadzają i nieistnienie tych, z którymi nam nie po drodze?

 

 

Nie piszę, że już chcecie nas w piecach palić, ale rugujecie z każdych możliwych miejsc. Skandale w IKEI czy VOLVO są tu ostatnio najwymowniejszym przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les- ale a propos i exilibris IKEA czytałeś całą korespondencję, czy tylko to, co Kurski podał?

VOLVO? Fiu fiu.. boli równość? Zawsze możecie poprosić, aby wszystkie przedsiębiorstwa-instytucje-itp-itd, które myślą podobnie do VOLVO, aby się z PRL wyniosły. Tylko co zrobicie z Waszyngtonem, który na ambasadzie w Warszawie także flagi pozwolił wywiesić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie