Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 4


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wirakocza (442 / 6) 2018-02-03 13:41:54

Wyjątkowo się z Tobą zgadzam- Wprost wykazał się wyjątkową żenadą..

Dwa- ale o czym Ty piszesz?
Wg słów Revol Mackiewicz już był po tamtej stronie, gdy Go zostawiał. I masz nadzieję, że miną tydzień, a On jak co najmniej półbóg, wytrzymał?


PS Dla mnie cała ta narodowa histeria jest jakimś kosmosem...
Tak, jak trzymałem kciuki za Bieleckiego i Urubko, tak szaleństwa, które się w mediach odbywa nie rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właził bo chciał.Nikt mu nie kazał.
Tym bardziej chyba już 7 albo 8 raz..
Więc nie żałuje pacjenta

Dla mnie jest to niepojęte jak można tak ryzykować dla czegoś co tak naprawdę jest g warte-jeśli na drugiej szali jest żona i dzieci.

Głupota w laboratoryjnej postaci

A media jak media,rozdmuchały całą sprawę robiąc sensacje jakoby każdy obywatel miałby być z tego dumny.
Tylko z czego...


Mi tylko szkoda jego familii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, jak gówniaki i żoncia to już tylko fotel, ciepłe bambosze i browar? :) Wejdź Hebda w zimę na Rysy albo se chociaż na letnio przejdź Orlą Perć, będziesz miał jakieś odniesienie.
Medialna szopka ma te plusy, że ze zbiórki na dzieci jest już 1,14 mln zł.Nie jedna żonka zarżnęła by swojego chłopa za ułamek tej kwoty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum także czasem jest o ekstremalnych sportowcach" którzy próbowali bardziej poznać swoje znaleziska.Media i forum z reguły zajmuje tymi którym się to nie udało. Taka jest ludzka natura. Każdy ma prawo wyboru a hieny łapią takie sprawy dla sępów w kapciach przed kompem czy TV.
Ja podziwiam. Zrozumieć się nie staram. Góry wysokie co mi z wami walczyć każe..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma śmiacia...

Sprzedaję pewną nieruchomość, położona niemal w centrum dość dużego miasta. I jak się właśnie dowiedziałem, jednym z niezbędnych dokumentów, jest zaświadczenie z odpowiedniego Urzędu Miasta, że na przedmiotowej działce:

- nie rośnie las
- nie ma jeziora
- nie płynie rzeka
- nie mam... oczka wodnego

A gdyby takowe były, to w zależności od powyższego odpowiednie Lasy państwowe czy inne wody mają prawo pierwokupu :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie