Skocz do zawartości

Amatorsko, bez zezwoleń prowadził wykopaliska archeologiczne. Policjanci zabezpieczyli niemal 800 przedmiotów


Rekomendowane odpowiedzi

To , co mówią dziennikarzyny nie powinno Cię obchodzić - od tego jest sąd , by ocenić Twoje winy" wobec prawa" a adwokat jest od tego, by wykazać ,że z igły zrobiono widły. Dlatego mądrzy odmawiają teraz odpowiedzi na pytania bez porozumienia się z adwokatem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wiem, ale mieszkam w małym mieście, ja nigdy nie kryłem się z tym co robię, dawałem guziki i inne rzeczy na lekcje historii do szkoły, pokazywałem znaleziska, opowiadałem o nich wielokrotnie ludziom, dawałem pomacać" aby mogli dotknąć tej prawdziwej historii...a teraz to... :-(

po prostu przez to co robią media jest mi cholernie ciężko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o mediach, zawsze łżą, bez względu czy z prawa , czy z lewa , czy też środka . Jeszcze sądy nie są dyspozycyjne ( w takich , wybacz banalnych sprawach długo nie będą ) a dobry adwokat wybroni Cię od większych konsekwencji. Porozmawiaj z prawnikiem - zobaczysz humor Ci wróci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się kolego, będzie dobrze to nie koniec świata na bank zawiasy i jakaś grzywna a może umorzenie sprawy. Ja już to grałem to nie boli jeszcze będziesz się z tego śmiał.Na papugi uważaj bo wezmą kasę i nic nie pomogą. Baniak do góry to nie koniec świata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mego kolegę zamykali to na waszym TVN" powiedzieli że handlował bronią i miał wyrzutnie rakiet" a miał zgniłego pancerfałsta to było jakieś 15 lat wstecz, pisze to w związku że teraz jest propaganda jak twierdzą co niektóre ścierwa czerwone. Jeszcze raz będzie dobrze Kolego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Powiedz kolego czy Ty już masz zarzuty, czy na razie jesteś jako świadek?
Media możesz skarżyć dopiero na drodze cywilnej po zakończonej sprawie.
Przerabiam to do dzisiaj a Interpol mnie zamknął rok temu.
Teraz znów umorzyła sprawę z braku dowodów i czekam na decyzję co z monetami.Trzymaj się, bo na pewno będziesz jeszcze nie raz się wkurwiał na tych posrańców .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam już siły tego wszystkiego czytać, na olx nigdy nic nie sprzedawałem, sprzedałem trochę monetek bo ich po prostu nie zbieram... przedmiotów archeologicznych miałem, jedną siekierkę łużycką, jedną fibulę, kilka drobiazgów z brązu fragmentów po prostu, jedną bransoletę z brązu, którą zakupiłem od poszukiwacza aby nie była sprzedana na zachód... mały fragment toporka kamiennego...
reszta to boratynki, sapy, szelągi sasa, fenigi pruskie, kawałki nie wiadomo czego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=W-1dkGphFAU

Tu masz wideo z pewnym sprostowaniem propagandy TVP

Ok ale czy Ty uczciwie możesz napisać czy faktycznie cyknąłeś jakiegoś denarka na Allegro i przez to teraz są kłopoty, czy chodziłeś po stanowiskach archeologicznych.

Pozdrawiam.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:26 03-12-2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że nie chodziłem po stanowiskach, nie wybierałem miejsc oznaczonych" aby po nich chodzić jest to zupełny wymysł rzecznika, nawet w zeznaniach powiedziałem, że pola wybierałem przypadkowe lub po analizie geoportalu i że nie szukałem rzeczy zabytkowych, a zwykłych rzeczy zagubionych.

nie wiem jak oni w ogóle mogą pokazywać pole... to są totalne wymysły...

sprzedaż komentowałem wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie