Skocz do zawartości

Amatorsko, bez zezwoleń prowadził wykopaliska archeologiczne. Policjanci zabezpieczyli niemal 800 przedmiotów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
cyt Policjanci szybko ustalili, że została ona pozyskana w trakcie prowadzonych na własną rękę nielegalnych poszukiwań przy użyciu detektora metali." MOżesz rozwinąć temat , czy czarodziejska kula czy art 40 Konstytucji RP został nagięty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak odskoczę strikte od tematu ale...Jak zaczynałem pierwsze doły ze smętkiem nikt się ie czepiał"...policja kilka razy mnie widziała nie reagowali...co prawda przed strażą leśną się uciekało ale inna baja...Później się namnożyło Januszy biznesu od handlu allegro oraz muszę pokazać" w internecie także tak czy siak tutaj serio nie ma się co dziwić...To co się dzieje jest po prostu wyproszone".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że Rysio jak i jego poplecznik z rawicza jeszcze dostanie za wszystkie 11 osób które mają przez nich problemy kwestia rozwojowa średnia to opcja podpierdalać innych a samemu sprzedawać zabytki na facebooku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dyplomata i filozof erudyta. To nie jest donosicielstwo tylko:
ze mną rozmawiają ludzie na różne tematy i ja rozmawiam z ludźmi na różne tematy, ktoś wykorzystał wiedzę z rozmowy ze mną".
Gość sobie na policję zadzwonił pogadać o pogodzie a oni bezczelnie wykorzystali" zdobyte informację.
Miszcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.tvp.pl/34783344/02122017-1930 to co się dzieje to jakiś obłęd :-(

od 23min 15 sek....

to jest nieporozumienie, chcą mnie zlinczować za całe środowisko :-(


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 21:17 02-12-2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak oni mogą tak kłamać? pola pokazywać?? mówić że celowo chodziłem... że 800 zabytków jakich zabytków... kawałki klamerek, naparstki, cywilne guziki, kawałki nie wiadomo czego....? każdy z nas ma to w domu w ilości ogromnej... oni mówią tak jak bym pół Polski wyprzedał, a jak odkupywałem przedmioty od ludzi, w tym brązy aby nie poszły na zachód... nic nie rozumiem... :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie