Skocz do zawartości

Kolejny niewybuch-Zambrów.


Weteran-39

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazł w lesie pocisk i zabrał ze sobą. Eksplozja pod Zambrowem
Wybuch pocisku w miejscowości Nagórki-Jabłoń k. Zambrowa (woj. podlaskie). Ranny został 39-letni mężczyzna.



39-latek został poważnie ranny
)
Informację podało RMF FM.

Poszkodowany mężczyzna przyniósł na swoją posesję znaleziony w lesie pocisk. Nie wiadomo póki co, czy mężczyzna próbował sam rozbroić pocisk.


39-latek ma poważne rany klatki piersiowej. W wyniku wybuchu stracił część ręki.

Na miejsce wezwano patrol saperski. Policja ewakuowana kilkadziesiąt osób z sąsiednich budynków. Okazało się bowiem, że poszkodowany na posesji trzymał także inne pociski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wybaczcie, ale ton Waszych komentarzy (patrząc na emoty na końcu zdań) jest dalece niestosowny do obecnej sytuacji. W tej chwili mężczyzna jest w stanie krytycznym. kolejne godziny odbywa się walka o Jego życie. Jego najbliżsi przeżywają piekło. Swoje szydercze uwagi zachowajcie dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem bezpośrednim świadkiem ale niestety wiem jak wyglądała reakcja jednej z najbliższych. A Wy ; jawiący się jako eksperci i weterani tego forum - Miejcie już odrobinę przyzwoitości i powstrzymajcie się od tych szyderczych komentarzy. i zamiast mówić byle co aby mówić, podejmijcie merytoryczną dyskusję która przyczyniłaby się do kształtowania świadomości mniej doświadczonych odkrywców". Oni/my szukamy na tym forum porad oraz opinii doświadczonych i odpowiedzialnych eksploratorów, a nie niskolotnych skrótów myślowych rozbawionej gawiedzi. wstyd Panowie! wstyd!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku kilku użytkowników naszego forum pożegnała się z życiem na wskutek manipulowania przy niebezpiecznych urządzeniach. Poszukaj informacji na temat kolegi Fraktala, który przy pomocy szlifierki kątowej rozbierał katiuszę - podobno nie pierwszy raz. Niestety ostatni.
Czego można się spodziewać po 39 - letnim mężczyźnie? Chyba rozsądku. A tego zabrakło.
Polecamy zasadę- nie ruszamy rozrywek. Ale wybór należy do znalazcy.

I co jakiś czas możemy napisać - i znowu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelek (297 / 24) 2017-10-16 20:53:35

Przeleć się po wątkach- przekonasz się, w ilu przypadkach, czarno na białym pojawiają się ostrzeżenia, że ka-buuuum się nie bawimy a jeszcze lepiej zgłaszamy.

Jeśli ktoś zatrzymał się umysłowo na etapie mało rozgarniętego pantofelka*, to najlepsze informacje na O. nic nie dadzą.

Dla przykładu- ja Szkodnikom od początku Ich życia tłumaczyłem, że ognisko-tak, w domu-niekoniecznie, że widelec-tak, do obiadu, w gniazdko elektryczne-nie...


* bez obrazy dla pantofelków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni/my szukamy na tym forum porad oraz opinii doświadczonych i odpowiedzialnych eksploratorów" - no ale chyba nie porad w kierunku pozyskiwania i rozbierania przedmiotów takich, które mogą zrobić kuku? Po cholerę brać w łapy coś, o czym nie ma się pojęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ognisko-tak, w domu-niekoniecznie"

Tak z ciekawości - że nie rozbieraj pocisku w domu, tylko w ognisko?


A Wy ; jawiący się jako eksperci i weterani tego forum - Miejcie już odrobinę przyzwoitości i powstrzymajcie się od tych szyderczych komentarzy"

Po entym takim przypadku takie rzeczy już nie robią wrażenia i nie wzbudzają współczucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Tu nie chodzi o wybielenie" sprawcy/ofiary omawianego wypadku. Eksplozja najprawdopodobniej jest efektem nieprzemyślanego,nieracjonalnego,nieumiejętnego i przede wszystkim niezgodnego i niedopuszczalnego w myśl Prawa obchodzenia się z mat. wybuchowymi. Możemy to również nazwać skrajną głupotą. pośród tych wszystkich epitetów i określeń, nie negując winy poszkodowanego; pomyślmy o tym jako tragedii zwykłego człowieka, rodziny, funkcjonariuszy którym przyszło zmierzyć się z tą makabrą jaką zastali na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelek (298 / 24) 2017-10-16 21:27:47

Zabrzmi cynicznie, ale... nie on pierwszy, nie ostatni, tfu tfu. W ubiegłym tygodniu kandydat do Nagrody Darwina stracił ylko" dłonie.


vis1939 (7818 / 91) 2017-10-16 21:20:18

\"że ognisko-tak, w domu-niekoniecznie

Tak z ciekawości - że nie rozbieraj pocisku w domu, tylko w ognisko?"

Nie..koniecznie. Kiedyś, po prostu, bardzo mnie zaskoczyła cisza i spokój w domu, gdy tzw Młodszy łaził między moim pokojem a salonem". Jak się okazało, wyciągał mi z biurka różne dokumenty, miął w kulki i robił hałdę pod kanapą. Na baczność stanąłem, gdy usłyszałem odgłos uruchamianej zapalniczki... na szczęście za głupi był, żeby za pierwszym razem zadziałała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek jak wypadek.Na co dzień w wypadkach komunikacyjnych widać znacznie gorszą makabrę w ilościach hurtowych i będących efektem kumulacji wszelakiej głupoty.Kogoś to jeszcze porusza podawane na sucho w wiadomościach?
Takie czasy, że trzeba się wysadzić lub w inny niecodzienny sposób przekręcić, aby wzbudzić współczucie i litość? - zwykle i tak udawane z przyzwoitości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co spokojnie po latach we własnym wyrku jak można pizdnąć w zapał bo i z hukiem że hej?

Faktem jest że skoro przytachał to wiedział co a nie wiedział po co i awił się " mając pełną świadomość co jak rypnie
Choćby przez takie wątki czytane w przeszłości.

Mi nie żal za grosz.
A familia wiedziała o jego hobby" bo to pewne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie