Skocz do zawartości
  • 0

Wczesnośredniowieczna fibula?


Napoleon North

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Masz chłopie fantazję ... :) myślałem że nie dam się zaskoczyć twoimi wizjami, ale grubo się myliłem jak nie grot/krzyżyk w kawałku złomu, to teraz fibula ... sam siebie przechodzisz ;)

Jakiś rolniczy element ... może od krowiego łańcucha, może od rolniczej maszyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielokrotnie prosiłem
coby beki z chłopa nie robić ,
ManyFace przeczytaj to co napisałes jak to traktować ,no raczej nie poważnie ,to straszna choroba ,facet ma pasję i w ten sposób walczy z tym gównem ,schizofrenia jest nie uleczalna można ją wyciszyć uspokoić ,do walki z tą chorobą trzeba mieć siłę żeby z wyra się zwlec ,wiem co piszę bo miałem w rodzinie ,niestety nie skończyło się dobrze ,sqr już po mnie jechałeś ,ale jakbyś wiedział co to za syf to moze nie byłbyś taki kąśliwy ,czy po prostu nie można Napoleona potraktować jak zwykłego usera ,jest dociekliwy ma pasje ,jak kogoś drażni ,to po prostu nic nie pisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ,ale w jaki sposób miałby nadużywać ,wielokrotnie prosi o id mało istotnych popierdółek ,ale dla niego ważnych ,nic nie nadużywa ,bo jak ktoś nie ma ochoty to nie odpisze ,po jaki kij wogóle go oceniać ,są w tym wątku dwa konkretne wpisy na temat i tyle ,reszte niech mod wyczyści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie