Jump to content
Sign in to follow this  
SZZ

Minister Dworczyk był poszukiwaczem

Recommended Posts

http://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10063223/Nieznane-fakty-z-przeszlosci-wiceszefa-i-szefa-MON-Gdyby-nie-Macierewicz-Dworczyk-trafilby-do-aresztu.html


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 11:33 03-07-2017

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypomniał mi się wczorajszy komentarz dziennikarza na trochę inny temat. Choć właściwie temat jest ciągle jeden, ten sam, wspólny:
Sytuacja /../ sięgnęła dna. Problem w tym, że J.K. tego dna nie dostrzega i wciąż stara się sięgnąć głębiej".
I pomyśleć, że ledwie 4 lata temu ludzie ekscytowali się zegarkiem który żona dentystka kupiła w prezencie Nowakowi, za legalnie zarobione pieniądze. Albo że Bieńkowska stwierdziła sorry taki mamy klimat, że czasami śnieg pada".
Ciekawe co by się jeszcze musiało zdarzyć, żeby suweren miasteczek i wsi zatęsknił za tamtymi aferami". Obawiam się, że dla prawdziwychpolaków jak zwykle liczy się tylko kiełbacha, czyli pićsetplus. A reszta to pic na wodę i teoria z kotwicą na klapie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generalnie, na tym forum ie wolno politykować", a ostatnio sporo tematów tutaj idzie w politykę". Ale co robić, gdy po prostu taką od wielu lat mamy klasę polityczną, że nie sposób o niej dobrze mówić w kontekście naszego hobby.
Co ciekawe - w rozmowach z rodziną z Niemiec, zaobserwowałem, że jeszcze przed objęciem posady kanclerza przez panią M., zwyczajni Niemcy zwyczajnie mieli w pompie politykę i nawet potrafili nie znać nazwisk co ważniejszych polityków.
Trudno się dziwić - mieli dobrą gospodarkę, dobre dochody, święty spokój. No to co mieli sobie pierdołami głowy zaprzątać? A od czasów pani M, chyba się pozmieniało na terenach Zakonu Krzyżackiego, bo świadomość polityczna im się podniosła...
Wniosek jest chyba taki - jak nędzne rządy, to człowieki polityką się interesują :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na zachodzie to nie kwestia polityki, bo u nich demokracja jest stabilna, na razie przynajmniej. Tylko ogólnie kwestia tego, że dobrobyt zachodu to już przeszłość i szybko odchodzi w niepamięć. Sformułowanie lepiej już było" dotyczy ich w stopniu nieporównanie większym niż nas. I to się nie zmieni, bo świat się strasznie skurczył i poziom życia społeczeństw dąży do równowagi. Do tego dochodzi ciągły wzrost liczby ludności Ziemi i powoli zaznaczający się deficyt dóbr naturalnych których ubywa z powodu zużycia, marnotrawstwa i niszczenia środowiska.
Za 30 lat nasze dzisiejsze życie będziemy wspominać jako raj utracony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lasów nie będzie, bo wytną wszystkie w pień.
W bierki będziemy grać, bo od 1.07.2017 nawet hazardu poza monopolem uprawiać nie można - pograsz przez internet w pokera,to dowalą Ci 120-krotność stawki dziennej (wg KK stawka dzienna wynosi 10 - 2000zł w zależności od zarobków.
A jeśli będziesz chciał skrzyknąć kompli do takiej gry,to 720-krotność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  ×
×
  • Create New...

Important Information