Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata
Sign in to follow this  
Lorbik

Który wykrywacz lepszy? Proszę o pomoc doświadczonych!!

Recommended Posts

Witam, jako że jestem zajarany poszukiwaniem skarbów". Postanowiłem zakupić swój pierwszy wykrywacz. W grę wchodzą dwa modele, pytanie jest proste. Który wykrywacz jest lepszy? Garrett Ace 400i czy może Tesoro Cortes (trafił mi się używany za cenę nowego 400i). Proszę o pomoc doświadczone osoby, nie amatorów! Proszę również o to aby odnieść się do określonego przeze mnie tematu. Z góry dziękuje każdemu kto przyczyni się do tych cennych wyjaśnień. Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytuję specjalnie dla pana...Proszę również o to, aby odnieść się do określonego przeze mnie tematu." Dziękuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no ależ oczywiście :)
uprzejmie donoszę, że zrozumiałem... wysłałem delikatne ostrzeżenie do innych, którym ewentualnie sposób przekazu mógłby nasunąć inny tok odpowiedzi, oprócz tych właściwych właśnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
aby odnieść się do określonego przeze mnie tematu" wiec jako amator", stwerdzam (za znanym kabaretem) ze jesteś zarozumiały.
od razu ustawiasz do pionu użytkowników podejrzewając ze gro z nich to amatorzy, którzy kozie z dupy wyskoczyli i się na bobkach znają.
uważam inaczej. speców od sprzętu jest tu sporo tylko nie wiem czy w takim kontekście będą chcieli się wypowiedzieć. w dupę" nikomu wchodzić nie musisz ale więcej pokory by się przydało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako nowy użytkownik forum odkrywca.pl" zastanawiam się czy w ogóle rejstrują się tutaj normalni ludzie, opierając się na pańskich wypowiedziach oczywiście. PODRKEŚLAM że jestem nowym użytkownikiem pragnącym zaczerpnąć troche wiedzy, a swoje kozie poglądy proszę przedstawiać gdzie indziej. Pan panie Jarząbek powinien pan mózgu szukać, a nie skarbów. Pozdrawiam, liczę jednak że na forum znajdzie się pomocna dłoń.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no właśnie potwierdziłeś to co pisałem. i jak do tej pory chyba inni odniesli podobne wrażenie bo pchają się dzrwiami i oknami" żeby odpowiedzi ci udzielić.
nie obrażaj kóz to nie polityczne jest w obecnej chwili. Mozg mam i właśnie z niego korzystam, skarbów nie szukam jak gimbusy tylko tego co da sie ocalić od zapomnienia i zgnicia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie Lorbik, zapewniam, że (zazwyczaj) rejestrują się tutaj normalni ludzie. Czasem tylko ktoś zada nienormalne pytanie (vide Lorbik). Ponadto na tym forum są niemal wyłącznie amatorzy. Gdybyś chciał zasięgnąć opinii zawodowców, to proponuję przedstawić te pytania (w stosownym anglosaskim języku) inżynierom z f-my Garrett i Tesoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  ×
×
  • Create New...

Important Information