Jump to content

Ersatz WOT

Recommended Posts

1 godzinę temu, balans napisał:

Uderz w stół a nożyce się odezwą...

PS. Obecnie rządzący nawet specjalnie nie kryją się z tym, że dążą do stworzenia państwa autorytarnego i w wielu dziedzinach życia zamordystycznego. Państwa opartego na taniej sile roboczej pracującej na dobrobyt nowych panów, którym zresztą słoma z butów wystaje, oraz na pazerny kler. A dla naiwnych i pożytecznych idiotów mają historię na nowo pisaną, która ma odwrócić uwagę od tego do czego naprawdę dążą. Ironia losu i cały dramat polega na tym, że alternatywy specjalnie nie widać...

Czemu w tym temacie znowu o Rosji piszesz ?

2 minuty temu, takafura napisał:

Czemu w tym temacie znowu o Rosji piszesz ?

Bo między innymi ty mi ją przypisałeś, jak brakło ci argumentów w dyskusji [to zresztą standard wśród aparatczyków przewodniej partii].

4 minuty temu, balans napisał:

Bo między innymi ty mi ją przypisałeś,

Ewidentna zmowa na forum bo dość regularnie jest Ci wytykana  ta prorosyjskosć  :)

No i użyłeś zwrotu "dyskusja" - ja bym raczej widział to jako wytykanie bzdur i pomówień których regularnie nadużywasz aby raczej sprowokować pyskówkę. Jednak gubi Cię rutyna i schematyczność, wielu po prostu omija te wrzutki i to nie z braku argumentów. Aż tak sobie schlebiaj.

24 minuty temu, takafura napisał:

Ewidentna zmowa na forum bo dość regularnie jest Ci wytykana  ta prorosyjskosć  :)

Żal mi ciebie, bo tobie jakakolwiek krytyka przewodniej partii od razu kojarzy się z prorosyjskością. Ale są jeszcze bardziej fanatyczni, którzy dodatkowo oskarżają przy takiej okazji oponentów o popieranie PO/KO. No cóż - są różne zboczenia i dewiacje...

• 1 month later...