Jump to content
witian

Postrzelony przez myśliwego

Recommended Posts

6 godzin temu, takafura napisał:

Ewidentne kłusownictwo.

Ale pisanie że kara po podsumowaniu jest śmieszna" zalatuje mi poglądami pani Spurek - o gwałconych krowach itp.

Rozumiem ze jedyne wyjście to czapa 🙂

Pani Spurek do tego nie mieszaj , bo jej poglądy ,to jej sprawa a nie przestępstwo. Faktem jest ,że kara dla tego kłusola w mundurku wydaje się dosyć surowa , ale niestety vox populi ma tendencje do czapowania za wszystko.Pytanie powstaje tylko takie " na ile skazać w takim razie  takiego Tomasza Duszkiewicza" ? Ups. Kolo nie był nawet oskarżony😄 choć podobno w zamrażarce żubrzyny  mu nie brakowało a i "duszonym Rysiem" zwykł się chwalić...

7 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

"Ewidentne kłusownictwo."

Czyli co? Za dużo dostał za kłusownictwo i wprowadzanie organów wszelakich w błąd?

Nie wiem czy za dużo czy za mało. Wymieniłem powyżej i wydaje mi się że dość sporo tego było.

Ja tylko odniosłem się wyłącznie do pierdzielenia o tym że w/w kara to w sumie żart.

W dniu 5.10.2020 o 16:17, takafura napisał:

Inne motywacje więc trudno wprost porównać - Niemcy z 2 lata temu zastrzelili u siebie żubra co kilka lat włóczył się po  Polsce i prokuratura sprawę umorzyła.

Ps. Rozumiem że ktoś uważa że za mała kara ale że "śmiesznie mała" ? Utrata pracy, domu, 50 tyś., więzienie...  Dla mnie śmieszne było jak sąd dziennikarza GW Najsztuba uniewinnił za potrącenie staruszki na pasach ( brak prawka, bez przeglądu auto).

Stracił pracę, dom nigdy nie był jego własnością. 

Ja [...]

https://tvn24.pl/bialystok/kluczkowice-16-letni-uczen-zostal-zastrzelony-gdy-zbieral-jablka-mysliwy-z-zarzutem-zabojstwa-4742847

PS

Intensywne śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie doprowadziło do ustalenia i zatrzymania podejrzanych. Jak się okazało to myśliwy i emerytowany policjant, 51-letni Dariusz Ch. zabił chłopca z broni myśliwskiej. W ręce kryminalnych trafił również jego znajomy 41-letni Marcin B., który próbował kryć kolegę.

Policjanci potwierdzili, że 51-latek ma dostęp do broni, gdyż należy do koła łowieckiego. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury okręgowej gdzie usłyszał zarzuty. Decyzją Sadu Rejonowego Lublin Zachód został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Śledczy postawili Dariuszowi Ch. zarzut zabójstwa z tzw. zamiarem ewentualnym. Mężczyzna strzelał bowiem bardzo blisko szkolnego internatu. Godził się więc z tym, że kula może trafić człowieka. Za takie przestępstwo grozi mężczyźnie od 8 lat więzienia do dożywocia. Mariuszowi B. grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W dniu 8.10.2020 o 21:12, bryan100 napisał:

Stracił pracę, dom nigdy nie był jego własnością. 

Teraz zauważyłem - faktycznie, powinienem napisać wywalenie z bezpłatnego, służbowego domu.

Teraz, vis1939 napisał:

Przecie jedna swołocz.

Powstrzymam się od dalszego komentowania.

Jak podał „Dziennik Wschodni”, Prokuratura Okręgowa w Zamościu odmówiła odpowiedzi na pytanie, czy zatrzymany był myśliwym. Jednak według nieoficjalnych informacji zatrzymany to Stanisław T., myśliwy z Koła Łowieckiego (KŁ) nr 59 „Słonka” w Zwierzyńcu.

https://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/wiadomo-juz-kto-zastrzelil-wilka-kosego-z-roztoczanskiego-parku-narodowego,n,1000281686.html?fbclid=IwAR32LBgHT6pbb1HFkoaX1Zrl31Obd6_FMmyOn1d5jly_0YOwRfgsCgQA36E

Czyli nic nie wiadomo. Ale co nieco da się wydedukować.

PS Takich typów niektóre koła przyjmują na członków, żeby mieć z górki w rozmaitych urzędach.

Pytanie czy typuńcio był z PiS czy z PSl? Bo z PZŁ na 90% nie był.