Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata
Sign in to follow this  
madzik2506

Escape Room

Recommended Posts

Co myślicie o popularnych teraz Escape Roomach? Byliście kiedyś? Podoba mi się pomysł, ale jeszcze nie byłam nigdy w takim miejscu. Nie wiem czego się spodziewać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwna sprawa,że ludzie za to płacą? a przecież wystarczy zrobić se u siebie w pokoju z litra,doprawić odpowiednio browarem i spróbować wydostać" się do kibla.To jest dopiero wyzwanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
spróbuj litra i kilka browarów...
Rano dzwonią by sprawdzić czy żyjesz bo wyszedłeś mimo że zatrzymywali ..

Ostatnio dłużej wracalem niż byłem w pracy...
(8h)

I weź się wytłumacz babie o 9 rano....**a wyglądasz jakbyś tarzał się w poligonowym błocie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój śp. sąsiad to miał escape room prawie codziennie. Cierpiał na klaustrofobię czyli, bał się że jak dojdzie do monopolowego to będzie zamknięty. Małżonka zamykała go na balkonie (10 piętro) i wychodziła z domu. A on po poręczach na dół. Zrobił kiedyś swej kobicie na złość i podpalił w mieszkaniu wszystkie nuty (była nauczycielką muzyki w szkole) i wyszedł. 1 w nocy, zima była piękna tego roku - 25 stopni i ewakuacja bloku. Kolega mieszkał pod nimi - po akcji wylewaliśmy wodę z garnków - a garnki były w szafach kuchennych.
Skończył też podczas manewrów wysokościowych - śledził swoją następną małżonkę, podejrzewał, że spotyka się z innym gościem. Weszła do kamienicy na 3 piętro a bohater liryczny po rynnie sąsiedniej kamienicy w górę. Niestety rynna odpadła z Nim na wysokości 2 piętra i wylądowała na chodniku pod domem.

Taki był herbatnik z Andrzeja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też kiedyś miałem dobrego sąsiada... Brał już co szło niebieskie, wodę kolońską, kociołek panoramiksa mieszał, miał już potem różne wizje i schizy, więc gościu zrobił sobie też rooma, jak w filmach powiązał przescieradła ze sobą i wyszedł przez okno z 3 piętra... a to 100 letnia kamienica jest w mieszkaniach po 3,6m stropy grube... przeżył w Polskę poszedł...

Da się da :-)

Pozdro

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bzdury gadacie-ja czekam jak moja idzie na nocke do pracy i mam Escape Roomach...przepraszam jedzie bo w szkopi pracuje..10 km

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byłem z kumplem we Wrocku w http://www.letmeout.pl/ gdzie pokoje jeszcze nie były tematyczne, a sam pomysł na ten biznes raczkował. Brakło nam 30 sekund do wyjścia. Rozwaliliśmy jedną zabawkę, bo wiedzieliśmy, że w niej coś jest. Trzeba było też znać sudoku, akurat kumpel nie wiedział, a ja znałem co nas usprawiedliwia, bo kodem był dostęp do kłodki w zabawce. Nie fear było to, że kod do sejfu z kluczem był naklejony na innej kamienicy i trzeba było popatrzeć przez lornetkę pod rynnę innego budynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byłem w Escape Roomie dwa razy i byłem zachwycony. Rozrywka trochę kosztuje ale to fajny sposób spędzenia czasu ze znajomymi. Trzeba znaleźć tylko ciekawy scenariusz zabawy i poziom odpowiedni do swojego doświadczenia. Chociaż ja z moją grupą byłem w grze, która miała poziom zaawansowany a przeszliśmy ją bez problemu :) Fajne i wciągające:P Jak zagadki są bardzo wymagające to w pewnym momencie można nawet zapomnieć, że to tylko gra i wtedy inaczej odbiera się te wszystkie efekty dźwiękowe, które słychać:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed laty gdy Brochów był poważnym dworcem strudzony poprzednim dniem kolega wsiadł na tej stacji by w WARSIE podleczyć się piwkiem.Planował wysiąść na Głównym ale obudził się na izdebce.Zdziwił się wielce gdy wyszedł przed budynek.Nic nie przypominało okolic zacnej Sokolniczej.Okazało się że opuścił przybytek w Poznaniu.Powrót do Wrocławia to był prawdziwy eskape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  ×
×
  • Create New...

Important Information