Jump to content
Sign in to follow this  
czarny bocian

Wypadek z udziałem samochodu wojskowego Armii USA

Recommended Posts

Ale, jak się nie mylę, to ustawa 1066 jest stworzona przez PO-PSL wiec nie dziwie się, że ktoś musi ten tort zjeść hmm a co do linku zuki nie wiem, czy płakać, czy się śmiać ;/

Pozdro

1/2- ale czytałeś Ustawę, którą przywołujesz?

Jeśli zerkniesz, choćby, na wprowadzenie, to zauważysz (?), że nijak się ma do rotacyjnego pobytu tzw Wschodniej flanki"...

normalnie padłem...link z info ze strony sputniknews"..buhahaha..toż to kremlowska propaganda najgorszego sortu..kto czyta ten badziew!?

A co jam mam Ci napisać, że czytałem ??

Ja napisałem prawdę, którą każdy zapomina, że to stworzyli PO-SLD.

Jak byś się odniósł tak, że partia PO-SLD stworzyli ustawę ozbioru polski" i PiS na to się zgadza, to bym się nie odezwał!! I tyle na temat :)
A ja bym się bardziej bał się władzy, która teraz tak mocno angażuje się, żeby PiS odeszło, bo przez tę ustawę 1066 można wiele zdziałać w sąsiednich państwach o ingerencję. Proszę troch jednak postrzegać całe zagrożenie :/
Pozdrawiam

Ci Hamerykanie, co podpadli u siebie, zostali zesłani na front wschodni do Polski :-)

A czemu się ich lokuje na zachodzie? Jak Putin przeciągnie swoje zabawki przez Polskę, to się trochę zmęczy. Będzie łatwiej Rosjan pokonać.
Bardziej na tym Niemcy skorzystają - mają teraz d..ę od wschodu osłoniętą.

Serialu ciąg dalszy http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21284800,polciezarowka-armii-usa-zderzyla-sie-z-busem-pod-zaganiem-dwie.html#MT2

:) prezydent Artur Duda przesadził, on to w ramach zemsty podpisał, bo prezes mógł go przyjąć i wysłuchać ;)
Cyrk będzie i dramat jak zaczną statkami powietrznymi latać.
Nie trzeba sił wroga żeby polmozgow wyeliminować :)

Myślałem, że przez dekady nie zdaży się taki prezydent bez charakteru jak był kol. K., a tu już następny pokazał, że można.
Mało złomu jeździ po Polsce, parę gratów z usa nie robi różnicy, o ile są ubezpieczone:)

Kolejny! Amerykańska ciężarówka zakleszczyła się w barierkach rozrywając zbiornik paliwa. Przy okazji dowiedziałem się, że samochody te napędzane są naftą (?). Ulica zamknięta, chaos w ruchu drogowym.
(przegapiłem miasto :-[ )

C.

Catadero - duże uproszczenie logistyki: F-34 - jednolite paliwo pola walki. Pamiętam, jak nim tankowałem Mi-2 i Kanię :-)