Skocz do zawartości

Apel do Odkrywców


Skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze, od dziesięciu lat przeglądam to forum. Za każdym razem, gdy tu wchodzę, odkrywam w sobie coraz większą pasję poszukiwacza - zbieracza - ratownika naszej historii. Tak to czuje, między innymi dzięki Wam. Przeglądając Wasze posty, człowiek staje się mniej obojętny na otaczający go świat. To jak trwacie na przekór wszelakim kłodom rzucanym Wam pod nogi, pełen szacunek. Czasem nie rozumiem tej naszej Polski, niby jesteśmy w unii, klepiemy po plecach Amerykanów, a prawo wedle poszukiwań mamy carsko - komunistyczne. W ostatnim czasie coraz więcej widzę napiętnowania dotyczącego poszukiwaczy. Robi się z Was złodziei, nazywa szabrownikami historii itp. Niesłusznie z całą stanowczością, nie Jesteście takimi, jakich Was rysują w mediach. Dziękuję Wirakoczy za ostatniego posta, dotyczącego Kossa, kto czytał ten wie, o co kaman. Powiem Wam, że to dzięki Wam, a nie archeologom mój dorastający syn coraz bardziej interesuje się historią. świetne czasopismo i super forum. Szkoda tylko, że coraz czarniejsze chmury zbierają się nad Polską rzeczywistością. Wiem, że to odgrzewany kotlet, ale muszę to napisać czy wy odkrywcy - poszukiwacze, nie możecie się zrzeszyć i wpłynąć na zmianę ustawy? Wiem, że to trudne w obecnej sytuacji, ale życzę powodzenia. Może, dzięki Wam nasza Polska odkryłaby swoją historię na nowo, czego tak bardzo się boi. Z poważaniem Skóra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj szczegółowo wyjaśniono czemu tak się dzieje, a Ty powinieneś wiedzieć że jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie ...ktoś kradnie. http://odkrywca.pl/policja-przeswietla-prywatne-muzeum-w-lukowie,756327.html#756327
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie