Skocz do zawartości

Pod Grunwaldem rozpoczynają się badania archeologiczne


maksiu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak oczywiście, macie rację. Upychamy po kiermanach co się da. Groty,toporki, trzewiki, zapony. Zwisa nam to ,że muzeum miałoby szanse na zapełnienie gablot artefaktami z pola bitwy. No i rzecz ważna bez minimum Deusa ni ma wlotu, ale ja mami , kupiłem na raty. Trochę ciężko macha się wykrywaczem wystając z d....py archeo, bo włazimy im tam cali i to na sucho. Apropos foty. Torba5 , mówisz ,że to nie prywatne wycieczki? Wrzucanie tej foty na której jestem musiało dać Ci dziką przyjemność. Przecież znamy się......, lata spędzonych razem godzin. Nawet jeśli nam nie po drodze teraz. Niestety takie jest to środowisko, skłócone . Nie muszę nikomu nic udowadniać,na szczęście. To jest kloaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Skoro zainteresowany się odezwał..

Co do postów Bjar-Hebda
to się zwie ironia
ale w stół widać uderzyliśmy.

To ja tylko jedno pytanie-
Czemu nie można zorganizować tego spendu 1410" na więcej luda?

Wszak muzeum miałoby szanse na zapełnienie gablot artefaktami z pola bitwy."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie mnie oceniać czy można,czy nie można angażować więcej ludzi. To nie jest bajka, kopiemy tysiące gwoździ i resztek oporządzenia rolniczego a co jakiś czas wychodzi coś wartościowego w postaci choćby grocika, nie wspominając ostrogach. Pola niestety gwałcone są poza badaniami od lat, jaki Wy tam kolor byście chcieli znaleźć. Dla większości z Was efekt mizerny, jak piszecie. Na szczęście to nie dla Was ten trud, tylko dla muzeum i przyszłych pokoleń. Zamiast lać pomyje na kolegów, zacznijcie od siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie mnie oceniać czy można,czy nie można angażować więcej ludzi"

Dziwne że przez tyle lat nikt nie poruszył tego tematu,już tam na polu..Coś jest na rzeczy

To nie jest bajka"
Myślę że wszyscy wiedzą,na co się piszą*


*by pisali :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminowi ślicznie dziękujemy ,Gomoł czy byś był czy nie był na tym zdjęciu i tak bym je wtedy wkleił twoja osoba nie miała nic do rzeczy ,więc jak ci już mówiłem nie potrzebna spina i nerwy i uwierz że dziką przyjemność sprawiają mi inne rzeczy (nadal polecam kontakt na priv) ,co do kopaniny na Grunwaldzie to mógłbym napisać wiele ale uznam już że temat jest wyczerpany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom dyskusji i złośliwości denny. Ból du..py i tyle.Każdy z Was co tak psioczy na wchodzenie z d.. archeo sam by zasuwał tam z jęzorem do pasa gdyby tylko dostał szanse. Na szczęscie są tam sami fantastyczni pasjonaci , którzy robią coś wspólnie dla Muzeum bez zazdrosci i żadnych wycieczek wobec siebie. A z Waszych wynurzen mielismy wieczorami ubaw czytając ten shit.
Atylla- taka jest polityka, tam są sprawdzeni i przesiani ludzie od 2014 Ci sami- Ci którzy mieli wyniki. Kazdy z nich to jest już historia Grunwaldu - i wielu rzeczy które tam znalezli, które są juz po konserwacji w Muzeum. Myśle , ze przespaliście temat i wasz pociąg odjechał bez Was. Nie ma co wylewać żalu, trzeba poszukac transportu w innym kierunku. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból du..py i tyle.Każdy z Was co tak psioczy na wchodzenie z d.. archeo sam by zasuwał tam z jęzorem do pasa gdyby tylko dostał szanse"

Grubo :D

A z Waszych wynurzen mielismy wieczorami ubaw czytając ten shit"

Większych atrakcji wieczorami nie było? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden nadęty kolaborant, któremu wydaje się, że złapał Pana Boga za nogi. Nie widzi jak śmieszne są jego patetyczne, górnolotnie wzniosłe slogany. Weź się pod tym Grunwaldem do roboty a nie pociągasz wieczorami bełta z gwinta z pozostałymi kolaborantami bo nie wyrobisz planu urobku i wywalą cię na zbity pysk z tego pociągu" w którym jedziesz na gapę.
Totalna żenada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex_2013, pełnoletni już jesteś? bo nie wierzę, że będąc dorosłym chłopem można być takim naiwniakiem i cieszyć się z bycia elitą cieci wśród cieci.
Ludzie tu na forum działają często od ery wykrywaczy klozetowych, tworzą własne muzea i wystawy - a Ten mieni się historią Grunwaldu" bo od 4 lat raz w roku przez kilka dni robi za chłopa pańszczyźnianego.Co za absurd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarasek, wszystko 100% prawdy. Alex i jemu podobni to typowe polskie dupowłazy i tyle. W polskich klimatach, to dość charakterystyczne - jeden nieudacznik pcha wózek inwalidzki prominentnego polityka aby zostać jakąś pośliną, inny w podstawówce przynosi pani chruściki smażone przez macierz, a jeszcze inny będzie sempiterny lizał akademikom, bo choć sam tylko zawodówkę popełnił, to poczuje się jak aukowiec". Im większa miernota, tym większy zasób wazeliny. To takie żenujące. Jestem pewien, że właśnie przez takie buractwo, obrzucone patetycznymi hasłami w tym kraju powstają najgłupsze ustawy. I żeby nie było - pisząc to nie mam parcia na bycie popychadłem oprawców od nibyzabytków. Z definicji jestem samotnikiem w terenie i nie zależy mi na masówkach, gdzie jakieś kmioty poubierane jak na wojnę w Wietnamie fotografują się i wstawiając swe głupawe zdjęcia na fejsa, uważają się za pierwszy sort środowiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne- od 22 lat kopie z wykrywaczem i zaczynałem z klozetowcem. Co byście nie napisali z bólu d... to my i tak wiemy swoje- to pierwsze badania Grunwaldu faktyczne w historii a nasze rzeczy są już na zawsze w muzeum.Możesz mnie nazywać chłopem pańszczyźnianym, możesz się podniecać swoim śmiesznym muzeum" w piwnicy pełnym złomu z 2 wojny. Miej swoje rzeczy i swoje nazwisko w państwowym muzeum które kojarzy każdy Polak- wtedy może otworzysz oczy i zrozumiesz o czym mowie. Tym kończę tą jałową rozmowę w tym piekiełku zazdrości. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie