Skocz do zawartości

Polacy się zbroją?


Rekomendowane odpowiedzi

szczęki jak szczęki, najtańszy chłam na boczny zapłon jak znalazł.
To nam, wychowanym na radomkach, TOZach i IŻach się wydaje, że broń bocznego zapłonu musi być solidna, musi być żelazna i wyglądem budząca respekt i zaufanie. No jak dla mnie, typowe magazynki dla 0.22 lr budżetowej produkcji.

Powiem ci, że magazynek do Beryla .22 lr wygląda identycznie gównianie, a u mnie 4 sztuki już ponad rok mielą dzień w dzień setki naboi, i jakoś dają radę.

przecież ta część praktycznie nie pracuje. W tym samym czasie zmieniłem już 3 pazury wyciągu, 2 się urwały, jeden wyskoczył i się zgubił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedz jeszcze że są wykonywane takie karabinki z masy używanej do produkcji zabawek, skręcane wkrętami do drewna, i opakowane w pudełka od pizzy.Poza tym szkoda pisać o tym czymś co chce udawać coś czym nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. magazynki tak, z takiej masy. Karabinki są solidniejsze, ale w dużej części z plastiku
2. Nie, skręcane solidnymi śrubkami
3. Tak, dokładnie pakowane jak pizza. Naszego MP5 na boczny zapłon dostaliśmy w takim zabawkowym pudełeczku, bo w cywilizowanych krajach to są niemal (NIEMAL) zabawki

Pewnie, że TOTO udaje coś czym nie jest, ale akurat mi osobiście się podoba, bo mali chłopcy z rodzicami przychodzą i mają okazję postrzelać i troszku dudków biednemu właścicielowi strzelnicy zostawić ;)

A jak masz przyjemność być takim Tomaszem niewiernym, to wpadnij do nas na Srebrną Górę, takich zabawek na boczny zapłon mamy jakieś 6 sztuk, z krótkiej i długiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie