Skocz do zawartości

Papieska bulla na allegro, policja szuka kupujących


Rekomendowane odpowiedzi

tak, tylko media sztucznie pompują za pomocą edaktorków", którzy nie mają bladego pojęcia o czym piszą byle pisać, sztucznie wyolbrzymiają sprawę, tylko po to, by po raz kolejny udowodnić i uzmysłowić obywatelom ajjaśniejszej RP", że wszelkiej maści detektoryści (*) to banda złodziei i bydlaków grabiących naszą historię i na dodatek myślący tylko i wyłącznie o mamonie i nabiciu kabzy.

* - nie mylić poszukiwaczy" z detektorami z komunii i innej gimbazy, która w życi była i kakę widziała - oni kompletnie nie posiadają wiedzy, ale chcą wiedzieć co to jest i ile to warte?".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abcd - ciekawy zabytek ale nie jest bezcenny nie ma dużej wartości materialnej" - d o k ł a d n i e...

o wiele cenniejsze są plomby z gmerkiem, bo ile osób może się posługiwać tym samym znakiem/symbolem?
co najmniej jedna a kto wie czy tylko nie jedna... gmerk był specyficznym podpisem" konkretnego wytwórcy i można powiedzieć, że taka plomba jest unikatem.

takich plomb już kilka na allezło widziałem, schodziły jak ciepłe bułki za sporą kasę ale nie czytałem i nie słyszałem, żeby ktoś za to eknął"... i o co chodzi?

odnoszę wrażenie, że ktoś strzela po omacku i na ślepo, byle dowalić i udowodnić (jak napisałem powyżej).

a sprzedający nie musi wiedzieć (lub nie chce/ nie interesuje się) co sprzedaje... ważne, że kupujący wie co kupuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie wyglądało, że sprzedający się podłożył. Jakieś poszlaki typu przedmiot wygląda jakby leżał w ziemi" wystarczyły, żeby wszem i wobec ogłosić, że sprzedający i kupujący popełnili przestępstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze daleko nam do normalności - ale to dobry przykład że to co robimy w sieci zostawia ślad jak po tankowcu. I praktycznie nic się nie przedawnia i nie przepada. Policja ma kolejny sukces - szkoda że tak szybko nie łapią psychopatów obcinających głowy (no ale tu już nie ma tak łatwo, bo to nie 38-letnia zastraszona kobietka i sprzedawca prubujący pare groszy zarobić)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie