Skocz do zawartości

manierka stalowa cynkowana wz31


sylwester1939

Rekomendowane odpowiedzi

Nie traktuje jej jakby byla wlasnoscia Pilsudskiego,ale w moich okolicach pamiatki Wrzesniowe nie wychodza na waroki byc moze tak jak u niektorych i dlatego dla mnie to niecodzienne znalezisko dlatego nie chce jej zepsuc czy jej pogorszyc,a reszta niech te ironiczne komentarze schowa w podeszwe....zalozylem watek z prosba,sory ze tak dlugo ciagnalem ten temat ale poprostu mialem obawy i tyle,teraz juz dzieki kilku osobom wiem co mam robic a Ci nie maja nic do powiedzenia najlepiej niech nic nie mowia...Dzieki remington za szczegolowy opis tej konserwacji.Pozdtawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to był mały żart, nie ironia. Całkowicie rozumiem Twoje podejście, sam pamiętam z dawnych lat swoją bezradność w braku możliwości pozyskania jakichkolwiek wskazówek konserwatorskich przy moim pierwszym polskim bagnecie. Twoja manierka jest doskonałym obiektem do nauki precyzyjnej konserwacji stali z elementami cynowania i powłoki malarskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie