Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol.2


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
to tumany nie odkrywcy pociagu , mysleli ze zalapia sie na 10% znaleznego i oszukaja wszystkich , dzis w poplochu staraja sie wycowac swoje pisma w sprawie wskazania ukrytego skladu , mam nadzieje ze pozaluja swojej glupoty
a Lewandowskiego popieram , jacy ministrowie taka i Polska , wiec lepiej zaplakac nad tym niz sie cieszyc
marecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zarobią na czymś innym: Małgorzata Sosnowska, radczyni prawna z kancelarii reprezentującej odkrywców, wspomniała o bezprawnym upublicznieniu pisma do starostwa powiatowego przez media. - Ta sprawa nie powinna tak szybko wypłynąć. Będziemy dochodzić swoich praw autorskich - zapowiada.

Prawnicy pytani o to, kiedy ujawnią się odkrywcy złotego pociągu, odpowiedzieli, że są oni mocno wystraszeni szumem medialnym, jaki wywołała ta sprawa. A zwłaszcza pogróżkami w komentarzach internautów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze Panstwo Polskie juzdawno wiedzilo od lat gdzie ow pociag sie znajduje tylko nie chca tego udostepnic skoro juz miedzynarodowe glosy co do roszczen sie ponosza... Amerykanie nas przycisna jesli sie okaze ze jesttam zloto i od razu bedzie jazda... A co do tych 2 Panow to albo czekali az informator umrze aby nie trzeba bylo sie z nikim dzielic albo komus te informacje ukradli, wielce prawdopodobne jest ze od dluzszego czasu sami nielegalnie prowadzili te odwierty... Wiec na dzien dzisiejszy nie powinni zadnych 10% dostawac dopoki nie wyjasni sie skad maja informacje. Skoro wszyscy podejrzewali ze jest to znalezisko na 65 kilometrze to czemu panstwo nigdy nie pozwalalo przeprowadzic stosownych badan ani odwiertow??? A tak szczerze mysle ze znalezisko znajduje sie w woj. opolskim a teraz jest prowadzona dezinformacja. Pozatym jest lato czemu wielce na wiosne chca dopiero cos robic w tej sprawie??? A drugi watek moze byc taki ze po cichu odpowiednie sluzby tam wejda, zabiora co trzeba, 2 Panom daja swoja dole i publicznie oznajmia w mediach ze byl tam pusty pociag aby Zydki, Ruskii cala spolecznosc sie nie mogla domagac jakis glupich rekompensat....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zarobią na tym:http://fakty.interia.pl/raporty/raport-restytucja/aktualnosci/news-walbrzych-przezywa-oblezenie-gosci-z-calego-swiata,nId,1876746
ja postanawiam, że jak znajdą złoto to biorę się za poszukiwania złota, o którym ja mam wskazówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie