Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Leuthen

Instytut Archeologii UJ będzie prowadził badania na terenie pobojowiska z I w.św. w Galicji

Recommended Posts

Drony,skanowanie 3D,biolog,psycholog społeczny...brakuje jeszcze różdżkarza i kombajnu górniczego.Typowa przerośnięta pokazówka,mająca na celu pokazać ieudolność" działań amatorów przy tym jakże jebitnym i sporadycznie stosowanym rozmachu arcyspeców:)

Ale w sumie niech się bawią,zawsze coś mądrego dla tematu z tego wyniknie.Choć obawiam się,że obudzili się z ręką w nocniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem skąd tyle szydery i jadu. Kamień i tak jest już przekopany oraz znany z tego, że fanty wychodzą stamtąd w nędznych stanach ze względu na agresywną glebę. Dobrze, że są takie projekty, bo dzięki temu jest szansa na ukazanie się jakiegoś ciekawego i szczegółowego opracowania tego wycinka frontu. Ja życzę im powodzenia. Może przy okazji będzie chęć uporządkowania mniejszych cmentarzy - kojarzę przynajmniej jeden nieoznaczony na paśmie granicznym po polskiej stronie - zostały ledwie widoczne zarysy nagrobków. Swoją drogą niezłą robotę robi w tym temacie na Słowacji grupa KVH Beskydy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest szydera czy jad,nawet nie jest to klasyczny ból dupy.Teren jest mi całkowicie obcy i obojętne mi co i kto tam małpuje.Po prostu śmieszy mnie to rozdmuchane podejście do sprawy,gdy 99% podobnych przypadków jest przez takie instytucje olewane moczem komisyjnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information