Skocz do zawartości

Instytut Archeologii UJ będzie prowadził badania na terenie pobojowiska z I w.św. w Galicji


Leuthen

Rekomendowane odpowiedzi

Drony,skanowanie 3D,biolog,psycholog społeczny...brakuje jeszcze różdżkarza i kombajnu górniczego.Typowa przerośnięta pokazówka,mająca na celu pokazać ieudolność" działań amatorów przy tym jakże jebitnym i sporadycznie stosowanym rozmachu arcyspeców:)

Ale w sumie niech się bawią,zawsze coś mądrego dla tematu z tego wyniknie.Choć obawiam się,że obudzili się z ręką w nocniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd tyle szydery i jadu. Kamień i tak jest już przekopany oraz znany z tego, że fanty wychodzą stamtąd w nędznych stanach ze względu na agresywną glebę. Dobrze, że są takie projekty, bo dzięki temu jest szansa na ukazanie się jakiegoś ciekawego i szczegółowego opracowania tego wycinka frontu. Ja życzę im powodzenia. Może przy okazji będzie chęć uporządkowania mniejszych cmentarzy - kojarzę przynajmniej jeden nieoznaczony na paśmie granicznym po polskiej stronie - zostały ledwie widoczne zarysy nagrobków. Swoją drogą niezłą robotę robi w tym temacie na Słowacji grupa KVH Beskydy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest szydera czy jad,nawet nie jest to klasyczny ból dupy.Teren jest mi całkowicie obcy i obojętne mi co i kto tam małpuje.Po prostu śmieszy mnie to rozdmuchane podejście do sprawy,gdy 99% podobnych przypadków jest przez takie instytucje olewane moczem komisyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie