Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Yeti, zmienilem plany i nie wyjezdzam;)
Bo jak wyjade to roznej masci bolszewicy opanuja to forum, a tego nie chcemy!

@bjar_1, powiedzmy sobie szczerze: ta organizacja" nie zajmowala sie sluzba Ojczyznie,
tylko kominternu, NKWD oraz innym takim tam...

Oczywiscie nie neguje faktu, ze w tym gronie znalezli sie uczciwi Polacy, ale powiedzmy sobie jasno: chlopcy pomylli szeregi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kindzal (4577 / 323) 2015-07-08 12:38:33

@bjar_1, powiedzmy sobie szczerze: ta "organizacja nie zajmowala sie sluzba Ojczyznie,
tylko kominternu, NKWD oraz innym takim tam..."

I teraz znów, piszę bez złośliwości, się Kindżałowi, wg mnie wątki pogibały :-(


Nie miejsce i nie czas, aby o osobach związanych z poprzednim ustrojem", czy jego umacnianiem pisać- zwłaszcza, że wypadałoby N % uwzględnić, a tego nie chcemy przecież i sensu, wg mnie, nie ma...
Podobnej treści wątki już na O. były i się dość szybko nie tylko w awantury zmieniały, ale i krew się mocno lała...i straty w Użytkownikach były...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko z kega...

A wracając- jeszcze chwila, i Zachód będzie prosił Putlerra na kolanach... I wtedy akurat i Ukraina, i Nadbałtyckie, i może niestety również nasza socjalistyczna Ojczyzna nie będą miały większego znaczenia...

Wystarczy, że faktycznie sponsorowana hydra Państwa Islamskiego się przejedzie po karkach i mieszczuchów z Zachodu, i niewinnych wieśniakach ze Wschodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24673 postow nie wyrabia sie do 18.

Wyglada na to ze bjar_1: (British Archaeological Jobs Resource") ukonczyl odpowieni wiek,
i grolsika moze walnac;)

A co do putlera (piszemy z malej bo Woytas bedzie swirowal) to pies z nim tancowal.

Dodam, ze nie ma zadnego Państwa Islamskiego" tylko organizacja terrorystyczna o nazwie Daesz. Dodam od siebie, ze dzisiaj rozmawialem z jednym salafita i ten chlop mi powiedzial
ze za swoje grzechy i sk***twa ci daeszowcy w piekle sie beda smarzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindżał- jak zwał tak zwał...

Prędzej czy później* skrajne ruchy islamskie będą chciały mocno pomieszać na mapie byłych republik i okolic.
A wtedy, Zachód zostanie zmuszony do dogadania się z Putlerem- kwestia, co on będzie za to chciał.





* obawiam się, że prędzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa interpretacja faktow, ale niestety nie zgadzam sie z ta teoria.

Predzej Obama sie dogada z Iranem i Nusra i tym sposobem walnie tzw. wala daeszowi i putlerowi zarazem (piszemy oczywiscie z malej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna bardzo wazna kwestia jest podzial Bliskiego Wschodu dokonany przez tzw. kolonialne imperia po I WS.

Glownym zarzewiem zla byla i nadal jest tzw. Umowa Sykes-Picot"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Umowa_Sykes-Picot

Wygladalo to tak, ze dwoch durniow wypilo sobie kilka winiaczy&lyskaczy
i rysowalo na mapie Lewantu jakies kreski eliminujac przy tym Kurdow, dzielac
panstwa typu Irak lub Syria w taki sposob zeby szyici i sunnici zawsze tam sie bili.

Wszystko w imie zasady divide et impera".

A teraz potomkowie tych sajskow i piketow sa zdziwieni, ze w Lewancie takie dziwne" rzeczy sie dzieja?

Sorry, takie bajki tylko dla malych dzieci.

A cene za wyrzadzone tam zlo przyjdzie zaplacic nam wszystkim i to jest przykre:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z małej piszemy rossja...
Putler samo w sobie jest, wydaje mi się wystarczająco, odrażające.

Pożyjemy i, niestety, zobaczymy...
Pamiętaj po drodze o np Pakistanie, Chinach i tambylczych wyznawcach Islamu, zbuntowanych i zachęconych najróżniejszych radykałach na Zachodzie... itp, itd...

Multikulti zbiera już krwawe żniwo..
A, że przy okazji Zachód udaje, że wprowadza demokrację w krajach do tego niestworzonych, to zobacz jak spory kawał Afryki i B. Wschodu wygląda...

Myślisz, że Czeczeni zostali wpisani na listę organizacji terrorystycznych ylko" przez własne po części bandyckie działania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeti, wszyscy ludzie na tym calym swiecie maja prawo zyc jak chca.

Niestety, przychodzili do niektorych lepsi i madrzejsi" i dyktowali im swoje
prawa.

Pozniej ci madrale przyjmuja swoich slugosow, do swoich pieknych krain.

A slugusy nie chca byc slugusami i robia rozne zadymy".

Moim skromnym zdaniem, sami zasluzyli na multikulti i to co maja!

P.S. Moge sie mylic bo jestem z Klodoboku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kindzal wklejam jeszcze raz swój post, bo na niego merytorycznie nie odpowiedziałeś, a jedynie jakieś bluzgi o bolszewi usłyszałem:

Dzięki @Kindzal za to zdjęcie, bo obrazowo wyjaśnia to dlaczego tu na forum, od zawsze popierałeś ISLAMISTÓW na Kaukazie!

Tylko dlaczego koniecznie chcesz wciągnąć Polskę do wojny z Rosją i to w obronie neo-banderowców? Którzy to zresztą neo-banderowcy są wrogo do nas nastawieni i pewnie chętnie by nas wyrezali!

http://www.kresy.pl/...sta-bieglym-w-sprawie-studentow-fotografujacych-sie-z-banderowska-flaga-sprawe-umorzono

Tym bardziej mnie to irytuje, że Rosja nie ma do nas żadnych pretensji zarówno terytorialnych jak i finansowych. Co zresztą pozytywnie ją wyróżnia od naszego nowego Wielkiego Brata", który akurat ma takie roszczenia finansowe w stosunku do Polski i to gigantyczne!!!

http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/amerykanscy-zydzi-chca-od-polski-gigantycznego-odszkodowania

A przy tym Putin doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Polska po 89 roku stała się niemiecką strefą wpływów, a Rosja zawsze liczyła się z Niemcami...

To tylko nas obywateli straszy się wojną, aby rządzący mogli bezkarnie wydawać miliardy i traktować swoich obywateli jak niewolników, którzy mają do śmierci pracować na ich ośmiorniczki z grilla". A a w razie wojny, którą w swojej głupocie mogliby wywołać - to pierwsi nawieją szosą na Zaleszczyki"...

P.S.
We wrześniu 39 to przede wszystkim ukraińscy nacjonaliści mordowali Polaków, a czerwone rady" to trochę późniejsza bajka była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę jeszcze i to zdjęcie, bo jest bardzo wymowne. Oni traktują nas z pogardą, a Ty wzywasz nas do wojny z Rosją o ICH interesy! Tobie to łatwo przychodzi, bo jak sam zapodałeś - nie jesteś Polakiem z pochodzenia. A ja akurat tak i pamiętam to, że zawsze w takich sytuacjach nasz kraj lądował z ręką w nocniku".

I jeszcze tak odnośnie multikulti i islamizacji Polski, to niestety, ale nadciąga i to zarówno ze wschodu, jak i z południa:

http://wiadomosci.onet.pl/religia/warszawa-otwarcie-kontrowersyjnego-budynku/ydm8fw

P.S.
W naszym polskim interesie jest budowanie silnego gospodarczo i ekonomicznie kraju. Kraju przyjaznego swoim obywatelom i zapewniającego im przyzwoity poziom życia. Bo tylko taki kraj może liczyć na jakąś międzynarodową pozycję!

Niestety, ale naszym politykierom to zupełnie nie wychodzi - zamiast tego mamy wymachiwanie szabelką i jednoczesne straszenie wojną. No i porażającą wręcz służalczość i wasalizm naszych elit" wobec obcych dworów. Ale my tak już mamy od bardzo dawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sądem w Bonn wznowiono w środę proces przeciwko domniemanemu rosyjskiemu hakerowi, Siergiejowi M. Rosyjscy opozycjoniści podejrzewają, że jest on w rzeczywistości osławionym trollem o pseudonimie Hell" walczącym od lat w internecie z krytykami Kremla. Jak pisze w środę Sueddeutsche Zeitung", od początku zeszłej dekady Hell" prowadzi w internecie bezpardonową wojnę z osobami krytykującymi system zbudowany przez prezydenta Władimira Putina.
Więcej: http://it.wnp.pl/domniemany-rosyjski-haker-przed-niemieckim-sadem,253627_1_0_0.html

Idziemy po BAC!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Balans napisal: Oni traktują nas z pogardą, a Ty wzywasz nas do wojny z Rosją o ICH interesy! Tobie to łatwo przychodzi, bo jak sam zapodałeś - nie jesteś Polakiem z pochodzenia. A ja akurat tak..."

Wiedzialem, ze ta drobna prowokacja wyprowdzi ciebie Balansie z rownowagi.
Ubawilem sie przy tym po uszy;)
Jesli sadzisz, ze na forum Odk. bede ujawnial moje prywatne koneksje i koligacje" to sie grubo mylisz!

Ty akurat moze z pochodzenia jestes Polakiem, ale w miedzy czasie zostales slugusem rusni i ruskich interesow w naszym pieknym kraju. Krotko mowiac: moze z pochodzenia byles Polakiem, ale dzis juz nim nie jestes!

Nic tylko sie cieszyc, ze twoi dziadowie i ojcowie nie dozyli takich ciezkich czasow (i nie mam na mysli niemieckich zegarkow w 1945 roku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @Kindzal, ja się brzydzę wszelkiej maści sługusami. A szczególnie się brzydzę tymi, którzy wcześniej byli sługusami Moskwy, a później stali się sługusami Waszyngtonu. No i tymi, którzy są obecnie sługusami Berlina/Brukseli, czy też Watykanu. A później przy ośmiorniczkach z grilla", popijanych drogimi trunkami mówią między sobą prawdę [cyt.]:
Polska istnieje już tylko teoretycznie", Polska robi laskę USA i tylko na tym traci", albo Polska to już tylko ch. d. i kamieni kupa".

Nie jest w polskim interesie udział naszego kraju w wojnie gdzieś tam na pograniczu Europy i Azji. Tak ja nie był w naszym interesie udział w bandyckim napadzie na Irak, czy też niesławne więzienia CIA.

Ale my tak już mamy od dobrych 400 lat, że zamiast zadbać o własne interesy, to dbamy o cudze, a i to bardzo głupio robimy, bo ponosimy przy tym same straty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie