Skocz do zawartości

Czy ktoś zgubił kreta??


fuks_ag

Rekomendowane odpowiedzi

nie będę polemizował z takim znawcą co plecie coś o jakimś kodzie którego tam nie ma ,jest tylko nr seryjny,
kolejna sprawa co ty pleciesz że na chińskim nie pisze made in USA ,jak to mi uzasadnisz ,po czym ,myślisz że jak chińczyk podrabia Rolexa to pisze na nim made in china ?
także Panie kolego ani po pierwsze ani po drugie .....
początkowo chiniole waliły tylko jeden nr seryjny ale to było króciutko ,teraz mają różne numery często kopiowane z oryginałów i nawet jak napiszesz do producenta i podasz nr to dupa bo oni potwierdzą tylko że wyprodukowany u nich ,wklejam link do podróby chińskiej coby niektórym w głowach rozjaśnić oraz polecam zwrócić uwagę na made in USA
http://www.youtube.com/watch?v=R0tBb4OWJmQ#t=335
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszust. Pan, który ie wie co znalazł" brał udział w tej http://allegro.pl/wykrywacz-metali-garrett-at-pro-gwarancja-i5280885608.html aukcji, z resztą ją wygrał. Dostał też pozytywny komentarz.

ZBAW3K (72) (Sprzedający) Pozytywny 12 maj 2015, 19:40 5280885608 Pokaż

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja mam chinskiego a kumpel dostal w promocji do garretta 250 oryginalnego. Jego po kilka wypadach trzeba uderzac dlonia zeby sie wlaczyl dobrze a moj dziala bez zarzutow. W dodatku moj piszczy na metal i wibruje a jego tylko wibruje :) Niby chonczyk ale roznicy duzej nie ma wedlug mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba w życiu nie używałeś prawdziwego garetta. Skończcie opowiadać bajki ze chińska podróbka to prawie to samo. Mam oryginał, testowałem chińczyka. Nie ma co porównywać i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie