Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata
Sign in to follow this  
ginerus

Nowości White's TreasureMaster i TreasureMaster Pro

Recommended Posts

White's nie pozostał w tyle nowe wykrywacze z zasilaniem 2AA cewkami 9,5 koncentryczna i 10 dd powiększą konkurencję w segmencie.
http://www.detectorprospector.com/forum/topic/961-new-whites-treasuremaster-treasuremaster-pro/

Oglądnijcie dobrze zdjęcia przedstawiające te sprzęty.Co widzicie??.Stelaż / konstrukcja rurki/ Teknetics.Wyświetlacz - Omega /Teknetics/.Podłokietnik -Fisher.Najważniejsze ? - częstotliwość 7,8 khz /Bounty Hunter - Teknetics/.Wyprodukowano gdzie?.Ciśnie się jedna odpowiedz, First Texas ??.

Eeee. Amerykańe prawie wszystko robią w Chinach nie od dziś. Stąd narastające bogactwo i zagrożenie gospodarczo-militarne od strony Chin i rosnące zadłużenie USA.
A co można wymyślić w prostym tanim stelażu? Wszystkie są na jedno kopyto. Co można wymyślić w podłokietniku jednoczęściowym oraz z układzie ekranu? Wszystko już było.
To tak jak mieć pretensje, że samochód jest kopią innego bo też ma 4 koła, szyby i klamki.

Guest
Kiczer, ma to że rozwiązanie Whitesa nie jest żadną nowością, a jest stosowane od lat.

Panowie każdy następny wpis nie związany z tematem wątku zostanie usunięty a autor nagrodzony medalem złotej cebuli.
Jeśli drgnie mi ręką dla niektórych może to być pożegnanie z naszym wspaniałym forum.
Dziękuję i życzę miłego dnia.

Posiadam wykrywacze white's od 10 lat i śmiem twierdzić że na Bieszczadzką glebe nie ma lepszego sprzętu,chodzę po niby przeszukanych terenach i wyciągam klamry monety itp drobnice,na pewno się skuszę na ten sprzęt:)

Guest
Whitesy, zwłaszca z dużą cewką koncentryczną zadzwiają osiągami i sprzety sprzed kilku lat dorównują wspólczesnym jeśli chodzi o osiągi.
Zastosowanie w zasilaniu dwóch AA nie jest jednak nowością.
Generalnie w technice wykrywaczy osiągnieto chyba już szczyt możliwości, wszelkie nowości to w większości design.

Dzwoniłem do Polskich dystrybutorów na początku lipca będzie już dostępny podobno bardzo dobrze się zapowiada.

Jest dokładny opis na stronie link masz wyżej cena w Polsce pewnie ok 2 tysięcy zł

Mi może poszukuje nowego - odpowiedniego sprzętu, to pomimo tych nowości pozostanę przy moim Euro Ace 350 !!!!

White's ma stelaż dwuczęściowy,podłokietnik również dwuczęściowy skręcany śrubą . Wyświetlacz w treasuremaster oczywiste że inny nie powielony nie ma nic wspólnego z produktami first texas .

To raczej taki Prizm w nowym design - detektor tani dla mas - stąd niska cena w segmencie, w którym się głównie zarabia.

T.

Podoba mi się ta wykrywka jak bym nie kupił matrixa to bym wziął do testów tylko wersje Pro a tej jeszcze nie widze,sadze że bedzie dużą konkurencją dla detektorów z południa i wschodu.

Zamówiłem wersję pro w poniedziałek do mnie dotrze we wtorek idę w teren zobaczymy co jest warty podobno bardzo głęboko bierze zobaczymy czy na Bieszczadzkiej glinie się sprawdzi:)

Dzisiaj testowałem wersję pro bardzo czuły wykrywacz Moim skromnym zdaniem bardzo dobry wykrywacz szczególnie fajnie się szuka w trybie monety biżuteria.

Rozmawiałem z importerem i podobno to w tej cenie najlepszy sprzęt tzn. zasięgowo b. dobry, przy tym mający te funkcje których konkurencji brakuje. Jak ktoś ma to niech napisze opinię.

Kupiłem pierwszy wykrywacz w Polsce od dystrybutora w Warszawie chodzę na ustawieniu coins jewelry wersja pro jest super klamrę wykopałem na 50 cm czuły przez kilka popoludni wykopałem 7 klamer kilkanaście monet guzików itp drobnicy sprzęt naprawdę dobry,polecam z czystym sumieniem.

Gratuluję wyników,zwłaszcza klamer,z drugiej strony jeśli po dwóch miesiącach dystrybucji w Polsce tego modelu ty kupujesz pierwszy egzemplarz, to coś jest z tym wykrywaczem nie tak.