Skocz do zawartości

wykopki Zalasewo k.Swarzędz


warcol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Czy ktoś z was kopał w okolicach Zalasewa chodzi mi głównie o las przy ulicy Transportowej tam gdzie jest rów przeciwczołgowy oraz po prawej stronie w miejscach wysadzeń amunicji przez rosjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega tylko stał na drodze przy polu z wykrywką nawet nie zdąrzył rozłorzyć kiedy pojawił się rolnik i z miejsca dostał wiązankę bardzo niemiłych słów

o lesie w zalasewie
http://swarzedzki.pl/index.php/item/1121-co-kryje-zalasewski-las
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.
Jest dokladnie tak jak pisze kolega mensguth6 :

A ganiają, jak się dołków nie zakopuje i wchodzi w zasiane. i tym bardziej jak się kopie już w ZIELONYM !!!

a obok polekto jeszczez ubiegorocznym scierniskiem po kukurydzy nie ruszone, no ale pewnie głupki kopia tam gdzie miękko !

Mnie żaden jeszcze nie pogonił-znam większość tych rolników
i mnie tez nie .

2.
Bardzo ciekawy artykul zacytowales i wielkie Ci dzieki, ale dales pelne namiary,
Ale niestety czy zdajesz sobie sprawę z tego co zrobiles nieswiadomie !!!???

na jesieni 2015 już nie będzie tych oryginalnych powojennych rowów / wykopow powstaaną nowe wspolczesne zrobione przez aszych kolegow " poszukiwaczy , caly las i okolice będą przekopane, zryte i to będzie taki sam widok jak po działaniach wojennych w 1945

Sorki kolego warcol ( ja tez bardzo, bardzo często tez tam
sprzątam" bo mam taki nawyk ze te smieci co wykopie( sruby , lemiesze , kapsle, polmosy, puszki itp. ) to zbieram ze sobą i nie zostawiam na polu !!)

wiem ze chciales dobrze, ale pieklo nasze okolice czeka !!

Prosba do admina :

usun proszę link z postu kolegi :
warcol (16 / 5) 2015-03-15 15:45:56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dałem namiary widziałem już tam dużo dołków,wynika z tego że ktos już tam kopał,ale dodam że zrobione jest tam śmietnisko przez tubylców,biegałem po tym lesie i tylko useczki od pepeszy znalazłem i kupe śmieci co do terenów za M1 to widziałem tam pielgrzymki z wykrywaczami i nie jest to chyba tajemnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO : sniper33 lub jak ci tam,

Tak czytam twoje wpisoy i zastanawiam się co ci siedzi na wątrobie ?

1. Jeżeli twoje wyksztalcenie i inteligencja z tego co czytam konczy się na stosowaniu słów TRUDNYCH jak dla ciebie i stosowaniu synonimow w celi ich stosowaniu to wspolczuje !!

2. nie wiem dlaczego mnie ciagle atakujesz lub próbujesz ?

3. Ale domyślam się ze ciagle siedza ci na wątrobie moje znajdki ze Slupcy z listopada / grudnia 2014
( http://odkrywca.pl/slupca,734663.html#734663 ) i nie mozesz przyjąć do wiadomosci / swiadomosci ze ktoś trafil lepsze fanty niż ty ( bo swoimi się nie chwalisz !! )

Ale jak sam odpowiedziales mi w mailu: na NIE sprawdzone miejscówki nie chodzisz !!! ???
to na jakie kuzwa chodzisz miejscowki już sprawdzone / przekopane ??????

sniper33 : wyluzuj i daj se spokoj lub siana bo ja z koniem się nie będę kopal ( jak zauwazyles już twój kolejny wpis / atak olewam cieplym m..m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku o czym ty do mnie rozmawiasz:-) jakie ty depozyty kopiesz? Z tego co pokazujesz to raczej nic godnego uwagi. A gdzie ja chodze i kopie od 12 lat mojej przygody z piszczałką ty się tego nigdy nie dowiesz:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie