Skocz do zawartości

Duża moneta Rzym


pzuku12

Rekomendowane odpowiedzi

@ sirrudi13.
Nie dość, że nic nie wiesz o zymkach", to jeszcze kasztanisz coś o Francji i swoich tysiąckroć mądrzejszych znajomych od tutejszych forumowiczów. Ktoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o tych monetach potrafi po fotce określić metal i nominał, jeśli jest skala porównawcza.
Przestań odstawiać bufona i poproś tych 1000-kroć mądrzejszych o nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mimir kasztanisz to Ty z tym swoją znajomością o rzymkach trzy doktoraty czy hu. wie co pewnie napisali za Ciebie dzieci z przedszkola to ze napisałem ze mam znajomych i ze konsultuje sie z nimi nie znaczy ze w tym przypadku to zrobiłem zapytałem sie po prostu o dane monetki z tej perspektywy monetka wyglada na sreberko lub wytarty brąz nie myśl ze nie zauważyłem. Ale madrzysz sie już od dłuższego czasu cwaniaczku. Zauważyłem rownież na awersie AIAN jeśli sie nie mylę ale ty cvelu myślisz ze jesteś z@jebisty.a tak wogole chciałbym sie z Tobą spotkać zeby Ci pokazać troszkę mojej wiedzy która zarezerwuje specjalnie dla Ciebie wsadzie Ci ja głęboko w pupę tak zeby Ci sie jeb@ne loczki na sr@czce wyprostowały.
Z uszanowaniem Twoja najwieksza zmora sirrudi i jego 1000-czna zgraja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bekło ci się czy piardło? czy po prostu się czepiasz, bo tak?

w dyskusjach na forach internetowych przyjmuje się obie formy (np.: Ty - ty, Ciebie - ciebie, Tobie - tobie) i nie jest to żadna ujma, ani z reguły nikt się na to nie obraża.
Proponuję zagłębić się w temat i nie odrabiać lekcji a pałę".

widzę za to, że tobie się najwyraźniej nudzi i szukasz zaczepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie