Skocz do zawartości

Rybnik, Racibórz i okolice


java84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Witam,
Ostatnio w okolicach Raciborza wyciągnąłem sporo ciekawych fantów. Min. Lufę do MG42 chyba z 20 kg łusek do mausera i MG42, sporo łusek radzieckich ale bardzo skorodowanych. Jest jeszcze sporo miejsc po lasach w których okopy wyglądają jakby były wykopane 5 a nie 70 tak temu. Z której strony raciborza chodzicie? Mam kilka dobrych dziewiczych" miejscówek ale razem wyszłoby pewnie dużo więcej ciekawych fantów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę od strony Opola i też mam kilka ciekawych miejscówek na drobnicę,niestety nie ma kiedy ich przeszukać konkretnie bo cały czas ktoś przeszkadza,ale mam bardzo ciekawy temat do sprawdzenia w Pszowie jeśli ktoś chętny to zapraszam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam , mam pytanie odnośnie miejscówek w okolicach Raciborza a dokładnie okolic Mechnica i Poborszów jest spory las obok rzeki Odry. Po prześwietleniu Lidarem znalazłem sporo okopów i widać mnóstwo śladów po bombardowaniach bądz ostrzale artyleryjskim. Były tam działania z końca II Wojny Światowej a także naloty bombowe na zakłady przemysłowe w Azotach, Blachowni i Zdzieszowicach.. Czy ktoś tam kiedyś chodził? I druga miejscówka w okolicach wsi Ponięcice , ktoś coś wie proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie