Jump to content
  • 0

Świecznik,klamka,puchar

michal2837

Question

Witam.Znalazłem dziś w ogrodzie przedmiot,który swoim wyglądem przypomina podstawę świecznika,bądź tez starą klamkę czy uchwyt jakiegoś pucharu.Nie ma na nim śladów rdzy,tylko jakaś ciemnoszara powłoka.Z jednej strony go przeszlifowałem i ma srebrny kolor,nie przyciąga tez magnesu.Zastanawiam się z czego może być wykonany,z jakich lat może pochodzić i co to mogło być.Może ktoś ma jakiś pomysł?Z góry dziękuje i pozdrawiam.

13 answers to this question

Recommended Posts

Witam,
Najprawdopodobniej wg opisu będzie to srebro. Puste w środku czy pełne?

PS. No brawo Hebda tu było za co dawać wafle... natomiast w moim przypadku dostałem go za nic wg mnie... w związku z tym proszę o jego usunięcie .. bo przy tak porządnym nicku jak mój brzydko to wygląda :D z góry dziękuję!

Pozdrawiam.

XII... atomiast w moim przypadku dostałem go za nic wg mnie..."

i tu się mylisz - ujawnić twoją teczkę? odrzeć cię z szat uciemiężonego przez system i modów?

poza tym ten dział służy do ID!
a nie do nabijania postów.

kolejny nie na temat = wafel.

Witam.Znalazłem dziś w ogrodzie przedmiot,który swoim wyglądem przypomina podstawę świecznika,bądź tez starą klamkę czy uchwyt jakiegoś pucharu.Nie ma na nim śladów rdzy,tylko jakaś ciemnoszara powłoka.Z jednej strony go przeszlifowałem i ma srebrny kolor,nie przyciąga tez magnesu.Zastanawiam się z czego może być wykonany,z jakich lat może pochodzić i co to mogło być.Może ktoś ma jakiś pomysł?Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information