Skocz do zawartości

Było, nie minęło" - powrót


MilKam88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 months later...
Mamy ochotę ponownie podejść do poszukiwań w okolicach Kocka. Mam wrażenie, że historia Kleberczyków powoli „odpływa”. Chcielibyśmy wydobyć z ziemi trochę pamiątek, bo dla nas legenda Kleberczyków jest wręcz święta"

- ciekawe czy wydobyte (o ile coś znajdą, ale raczej słabo to widzę znając ich możliwości) przedmioty spod Kocka znów tajemniczo znikną, podobnie jak depozyt oficerski z pola spod Woli Gułowskiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Oglądałem czasami w necie. Widać było ostatnio, że trochę kasiorki więcej dostali, była lepsza produkcja, ujęcia z drona, etc. Ale patrzę, że nic nowego nie ma od dłuższego czasu.

http://vod.tvp.pl/website/bylo-nie-minelo,356/video?order=latest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy nowych odcinków jednak obawiam się, że po obecnych zmianach w prawie nie będzie on już tak spontaniczny. Przecież wielokrotnie prowadzący z ekipą telewizyjna przyjeżdżał do lokalnych pasjonatów i zaczynali sprawdzać informacje, sygnały, przekazy itp. I kiedy faktycznie były sygnały świadczące, że o coś " tam jest wielokrotnie mówiono,ze trzeba tam powrócić po załatwieniu pozwoleń, zezwoleń etc. A teraz? Bez zgody na poszukiwanie zabytków przy użyciu urządzeń ...... to grozi konflikt z prawem. A to się wiąże ze zdjęciem programu z anteny. Bo przecież może znaleźć się osoba, która złoży stosowne zawiadomienie bo w jej mniemaniu działania nie są zgodne z prawem.
Oby tak nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie