Skocz do zawartości

ko-ko-ko-ko reko-(nie)-spoko... czyli o tym jak nie odtwarzać - kolejna odsłona


Rekomendowane odpowiedzi

I o tego jednego jedynego (białego misia) takie tasiemcowe wywody? Jak mówi stare przysłowie (jeszcze się taki nie urodził .....) W tym roku z tego co widać na zamieszczonych zdjęciach było jak na tą słynna imprezę mega poprawnie. To co można zobaczyć na poprzednich edycjach może doprowadzić do zawału Zamiast cieszyć się ,że coś tam pozytywnie zmienia się na lepsze szukacie panowie na siłę dziury w całym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 809
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. Może: zmienia się, bo piszemy, a im więcej będzie się pisało, tym lepiej będzie wyglądało
2. Ja bym nie chwalił dnia przed zachodem słońca. Nie było na razie materiału z uroczystości towarzyszących", podczas których najlepsze kwiatki się spotykało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego biar_1 nie lubie Cię jakoś , ale skoro piszesz , żeś praktyk - to liczę na spotkanie na jakiejś reko - powiem wtedy Ci to w oczy i czemu mam takie zdanie . Tak zrobiłem juz z jednym z aktywniejszych prześmiewców na tym forum i ....jakos sie uciszył .....dotarło cos do niego ? moze - czego i Tobie zyczę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mnie lubić - nie jestem kobietą. A co do eko-pajaców", to zawsze z nich będę miał ekę". Jeśli ktoś ma braki, a się stara, to jest w porządku. Co innego, jeśli ktoś idzie na łatwiznę ze zwykłego lenistwa lub chęci pozornych oszczędności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze nawiąże do Rajdu K 2015

https://www.youtube.com/watch?v=d_foSKYzl0A#t=356

Rozumiem że zdobywanie Pz.W. 717 było w tej rekonstrukcji czy też inscenizacji ułatwione bo Niemców nie było i zostawili otwarty obiekt.
Przy takim zdobywaniu ta ekipa została by momentalnie skoszona " przez mg34.
Nawet jeśli z kopuł nikt nie oddałby strzału to przecież jest obrona wejścia (strzelnica karabinowa ).
Pomijam później zapadnie po sforsowaniu wejścia i różne inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam było w '45 nikt się pewnie już nie dowie :P
To co było przedstawione jest jedną z hipotez, ponieważ obiekty były obsadzane głównie volkssturmem i niedobitkami WH, oni nawet nie potrafili wykorzystać potencjału obiektów (+ do tego cześć urządzeń ze środka była wymontowana). Obiekty na tej lini głównie się poddawały, tylko kilka walczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ci Rosjanie mają z tymi sztandarami? Na każdej lepszej czy gorszej imprezie kacapy biegają z patykiem". Dobrych było tych dwóch bojców- krasnalków podtrzymujących sobie sztany dłońmi. Atak nie rózni się od większości widzianych przeze mnie rekonstrukcyjnych ataków- statyczne- to chyba dobre okreslenie na taką praktykę. Muszę przyznac że do rekoko jak na możliwości Rajdu Karabanowa się przyłożyli ciuchowo- nie było takiej liczby destyków jak przy poprzednich odsłonach. Rajd Karabanowa wpisał się w ten sposób w średnią krajową a to progres- oby w następnej edycji było jeszcze lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest schmeisser ja się przewinęło tylko bergman . http://www.facebook.com/StowarzyszenieHistoryczne/photos/a.864962230195888.1073741842.765595386799240/865027706856007/?type=1&permPage=1 Dziewczyna na plus mundur nie bardzo http://www.facebook.com/StowarzyszenieHistoryczne/photos/a.864962230195888.1073741842.765595386799240/864963400195771/?type=1&permPage=1


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 14:59 15-02-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tak czytam i nie wierzę, że człowiek, rzekłbym mentor" polskiej teoro rekonstrukcji pan(pan" nie przypadkiem pisane z małej") Bi Dżej Ej Ar_ One nie odezwał się na temat bitwy o Poznań...
Nudno i smutno mi z tego powodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego praktyku bjar_1 ta pani akurat odtwarzała postac autentycznej sanitariuszki , zapomniałem jej nazwiska która brała czynny udział w walkach o Cytadele Poznańska - byłem na Bitwie o Poznań 2015 i Ona była bardzo wiarygodna i przygotowana merytorycznie do roli owej sanitariuszki - Ty nasz praktyku .........w tamtym roku miałeś zdaje sie chyba tylko raz w maju mundur na grzbiecie ? dobrze kojarze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorze, widzisz i nie grzmisz!
Jest mi szczerze i niezmiernie wszystko jedno, ile razy kto co miał na grzbiecie. Równie jak przygotowanie merytoryczne niewiasty, której konterfekt Bjar nam tu zaprodukował, niewiele wnosi do sprawy.
Ani bowiem pierwsze nie przydaje ani nie ujmuje sensu jego wypowiedziom, ani drugie nie przydaje ani nie ujmuje koszerności rzeczonej niewieście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci normalnie.
Może się towarzystwo zastanowi, nad tym, że jak Bjar nikogo nie skrytykował, to może mu się nic nie rzuciło w oczy w tej rekonstrukcji? A jak pod naciskami coś zapodał, to od razu krzyk, że nieprawda...
Skąd wiecie, że Bjar co najmniej raz w tygodniu nie biega w stroju na reko wokół jakiegoś wychodka i go nie broni, albo nie szturmuje? A gdyby tak było, to już byłby takim samym godnym szacunku praktykiem jak Wy Panowie?
Jak ktoś nie umie podejść z dystansem do tego, co robi, to może odpowiedniejsze będzie jakieś inne forum dla gimbusów. Właśnie ktos451 (3166 / 123) 2015-02-11 21:10:25 fajnie i na luzie podszedł do w sumie niewielkich uwag na temat rajdu Karabanowa (który w tym roku rzeczywiście był na chyba najwyższym poziomie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie