Jump to content
Sign in to follow this  
zylak88

golden mask

Recommended Posts

Witam mam pytanie czy ktoś używa wykrywacza golden mask i mógłby mi udzielić informacji na jego temat z góry dziękuję.

Pozwolę sobie podłączyć się do pytania kolegi. W zeszłym roku rozważałem zakup Golden Mask 4, ale z uwagi na fakt, że brakowało opinii rodzimych użytkowników oraz nie było możliwości przetestowania sprzętu na miejscu (zastanawiałem się nad sprowadzeniem detektora z Bułgarii), zrezygnowałem. Pozdrawiam

Golden Mask to dobre wykrywacze ale nie mogą konkurować z takimi firmami jak Tesoro Garrett czy White's USA-produkty nie tylko wykrywacze przerastają europejskie prostotą działania jakością wykonania itp.

Po pierwsze trzeba zapytać czy osoba powyżej używała jakiegoś GM ? Użytkowałem golden mask 1+ , przewyższa wiele amerykańskich wyrobów Garrett , Whites czy Tesoro , prosty zabójczo skuteczny na drobnicę ,mogę spokojnie napisać że nie w tej kategorii cenowej nie ma sobie równych , GM nie jest w Polsce popularny - tylko żałować , z pewnością kupię sobie w przyszłości GM4 , zrobił bym to już bardzo dawno ale jestem bardzo przywiązany do GMP

Witam,miałem okazje niedawno testować GM4, i jestem tego samego zdania, co kolega-prymek7
Na drobnice znakomita piszczałka,świetny zasięg, całkiem dobra dyskryminacja, bierzesz wszystko na słuch,kwestia kilku wypadów,prosty w obsłudze,waga znośna
Wykrywacz warty swojej ceny
Pozdrawiam

W zaśmieconym żelazem terenie nie zauważyłem żadnych problemów - popierduje nad żelazem jak Tejon - oczywiście zależy jak wysoko ustawi się dyskryminację ( ja chodziłem na ustawionej niżej niż zalecana chyba 4 bo na 4 ponoć może ominąć małe sreberko ) , mimo wszystko ma chyba wolniejszy czas reakcji niż gmp , w terenach zaśmieconych niepożądanym kolorem trzeba kopać cały kolor , jest czuły na mikro-kolorki , jest głośny bez słuchawek , trochę taki kanciasty jeśli chodzi o budowę ( mało polotu jeśli chodzi o estetykę ) , nie wiem czy każdemu przypadnie do gustu - chodzi mi o zwolenników wyświetlaczy , programów , masy ustawień itd - no ale po co to jak wysoką wydajność można uzyskać trzema pokrętłami , myślę że z czasem będzie to w Polsce popularny wykrywacz

I jak okrezna5 ? Masz już sprzęt? Jak chodzi ? Jestem zainteresowany zakupem, ale GM4 i chętnie poznałbym jak najwięcej opinii na temat tych wykrywek.

podbijam...
mam zamiar zakupić coś z GM ,ale strasznie mało w sieci.
Ktoś pracował bądź też pracuje z GM 2 lub GM 3 ?
Interesują mnie wszystko na temat tych wykrywaczy>
pozdrawiam

Hej

Mam trochę doświadczenia z GM 4 PRO i GM 3 + Powerbox

Za kilka dni na moim kanale Youtube będzie dostępny film z testami zasięgu GM 3 + Powerbox

https://www.youtube.com/user/MocnySygnal

Jak byś miał jakieś pytania, dawaj śmiało

Pozdrawiam

saku

Jeszcze za krótko go mam ale jak na razie jest ok mróz dopadł i nie mam jak potestowac okaże się na wiosnę jaki z niego kozak.

seku39 twoim zdaniem gm 4 pro czy gm3+powerbox jest lepszy na monety i jak z zasięgiem tych wykrywaczy bo napaliłem sie na gm 4 pro ale mam klina.

Witam, kilka dni temu kupiłem GM4 i jestem bardzo rozczarowany jego dyskryminacją. Nie jestem w stanie wyciąć drobnych i większych zardzewiałych przedmiotów, kabzle też są widoczne jako kolor i kopiąc wygnał nie wiem czy to kolor czy metal. W zasadzie nie widzę różnicy między ustawieniem dyskryminacji na 2 i na max.
Koledzy jakie macie doświadczenie z tym tematem?
Nie wiem czy tak ma być czy model jest uszkodzony.
Poza tym sprzęt czuły głęboki i szybki.

Dzięki za info

Witam

Kapsle od piwa, nawet te niezardzewiałe dają inny sygnał niż kolor

Być może Twój egzemplarz jest wadliwy pod tym względem

Pozdrawiam

A wg mnie nie osłuchałes się z wykrywaczem. Kilka dni to za mało żeby nawet pobieżnie poznać ten wykrywacz