Jump to content

Dzikie zwierzęta, spotkania, vol.2


aplyger
 Share

Recommended Posts

  • 1 year later...
To pewnie ślad niedźwiedzia. Jak wszyscy piszą o zwierzątkach to ja też opowiem swoją przygodę z wilkami. Byłem kiedyś nad morzem w Kątach rybackich. Był tam ośrodek wczasowy, osobne domki, płot. Na dworze stał stół z ławką, ja z moim kolegą i jego mamą jedliśmy śniadanie przy tym stole. W pewnym momencie widzimy że wilk wchodzi przez bramę, stanął kilka metrów od stołu i się nam przygląda. Gdy wszyscy spojrzeliśmy w drugą stronę, wilk podbiegł i ukradł kiełbasę ze stołu. Potem przyszedł drugi raz, daliśmy mu trochę mięsa. Z początku bał się, a potem zaprzyjaźnił się ze mną. Na drugi dzień też przyszedł i ciągnie mnie za rękaw, zaprowadził mnie do lasu do swojej watahy. Z początku wilki chciały uciekać, ale ten ich zawołał. Potem hasałem z nimi po lesie, jak ludzie zobaczyli mnie z wilkami to byli w szoku. Ten pierwszy co wziął kiełbasę przestał bać się ludzi. Przyszedł do mnie na plażę, poszliśmy do sklepu. Jak odjeżdżaliśmy do domu to biegł za samochodem.
Link to comment
Share on other sites

Byłem wtedy w Kątach Rybackich. Widziałem jak Firmanty szedł sobie do sklepu a wilk za nim, niósł portfel. Nawet koleś się skarżył, że skubany jest rozrzutny i reszty z lady nie zabiera. Ale zakupy niesie do domu a i po gazetę do kiosku skoczy (jak ma odliczone).
I ogólnie to fajny z tego wilka kumpel.

C.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak nie wierzycie to wasza sprawa, ale to są fakty, niech wypowiedzą się leśniczy itp. czy to jest możliwe. Te wilki nie są takie straszne, trzeba tylko odpowiednio do nich podejść. W lesie były nawet małe około 3 miesiące miały. Zwierzęta mnie lubią, nawet te dzikie, ciekawe dlaczego? Na tym zdjęciu macie przykład przyjaźni wilka z człowiekiem. Leśniczy który był w tym ośrodku wypoczynkowym nagrał to komórką, niestety nie mam z nim kontaktu, to było kilkanaście lat temu. Mówił że od 10 lat jest leśniczym ale coś takiego widzi pierwszy raz w życiu. Ludzie bali się wyjść z domków gdy bawiłem się z wilkiem. Opisujcie swoje niesamowite przygody ze zwierzętami bo temat padnie.

Link to comment
Share on other sites

woytas ...padłem ..najpierw klaskał a potem płakał ...doprowadziło to do tego że teraz ja płacze już po 13 chyba pójdę na piwo żeby zapić te bzdury Firmantego któremu fora sie pogibały ,chłopie na Nickelodion jest odpowiednie forum tam wieżą w bajki ,ha ha ha klaskał a potem płakał ...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information