Skocz do zawartości

Dzikie zwierzęta, spotkania, vol.2


aplyger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 year later...
To pewnie ślad niedźwiedzia. Jak wszyscy piszą o zwierzątkach to ja też opowiem swoją przygodę z wilkami. Byłem kiedyś nad morzem w Kątach rybackich. Był tam ośrodek wczasowy, osobne domki, płot. Na dworze stał stół z ławką, ja z moim kolegą i jego mamą jedliśmy śniadanie przy tym stole. W pewnym momencie widzimy że wilk wchodzi przez bramę, stanął kilka metrów od stołu i się nam przygląda. Gdy wszyscy spojrzeliśmy w drugą stronę, wilk podbiegł i ukradł kiełbasę ze stołu. Potem przyszedł drugi raz, daliśmy mu trochę mięsa. Z początku bał się, a potem zaprzyjaźnił się ze mną. Na drugi dzień też przyszedł i ciągnie mnie za rękaw, zaprowadził mnie do lasu do swojej watahy. Z początku wilki chciały uciekać, ale ten ich zawołał. Potem hasałem z nimi po lesie, jak ludzie zobaczyli mnie z wilkami to byli w szoku. Ten pierwszy co wziął kiełbasę przestał bać się ludzi. Przyszedł do mnie na plażę, poszliśmy do sklepu. Jak odjeżdżaliśmy do domu to biegł za samochodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy w Kątach Rybackich. Widziałem jak Firmanty szedł sobie do sklepu a wilk za nim, niósł portfel. Nawet koleś się skarżył, że skubany jest rozrzutny i reszty z lady nie zabiera. Ale zakupy niesie do domu a i po gazetę do kiosku skoczy (jak ma odliczone).
I ogólnie to fajny z tego wilka kumpel.

C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak nie wierzycie to wasza sprawa, ale to są fakty, niech wypowiedzą się leśniczy itp. czy to jest możliwe. Te wilki nie są takie straszne, trzeba tylko odpowiednio do nich podejść. W lesie były nawet małe około 3 miesiące miały. Zwierzęta mnie lubią, nawet te dzikie, ciekawe dlaczego? Na tym zdjęciu macie przykład przyjaźni wilka z człowiekiem. Leśniczy który był w tym ośrodku wypoczynkowym nagrał to komórką, niestety nie mam z nim kontaktu, to było kilkanaście lat temu. Mówił że od 10 lat jest leśniczym ale coś takiego widzi pierwszy raz w życiu. Ludzie bali się wyjść z domków gdy bawiłem się z wilkiem. Opisujcie swoje niesamowite przygody ze zwierzętami bo temat padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woytas ...padłem ..najpierw klaskał a potem płakał ...doprowadziło to do tego że teraz ja płacze już po 13 chyba pójdę na piwo żeby zapić te bzdury Firmantego któremu fora sie pogibały ,chłopie na Nickelodion jest odpowiednie forum tam wieżą w bajki ,ha ha ha klaskał a potem płakał ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie