Skocz do zawartości
  • 0

klamra ss kopia czy orginal


zsw

Pytanie

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Metalurgią się nie zajmuję, wady wzroku też nie mam, jeśli chcesz przybliżyć się do odpowiedzi na twe pytanie, to np. sprawdź, czy sprzedawca nie wystawił więcej takich okazów, oczywiście jeśli odbyło się to przez serwis alledrogo, pozdrawiam qwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wybitnych fachowców od klamer mamy na forum.
Jeśli nie potraficie zweryfikować najpopularniejszej odmiany overhoffa, zajmijcie się ornitologią, bo widzę, że to wam lepiej wychodzi.
Według mnie oryginał, zrób lepsze zdjęcia w dziennym świetle to nie będzie wątpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wrzuć dokładniejsze fotki wtedy się wyjaśni bo zdjęcie z godziny 22:36:51 jest nad wyraz cukierkowe albo ładnie ją ktoś wyczyścił albo po prostu niedawno była klepana choć na pierwszy rzut oka wydaje mi się że to drugie.Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja porównywałem sobie teraz na spkojnie różnic nie widzę byc może wytarcia i światło odbija proszę o lepsze foto z przodu klamry nie z ukosa ani pod kątem wtedy się zobaczy ale na chwilę obecną dla mnie klamerka jest oryginalna ale nie jestem specem od klamer także może ktoś jeszcze się wypowie narzie muszę się zgodzić z kolegą koppelmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie