Skocz do zawartości

Proźba o wsparcie finansowe !


kessel

Rekomendowane odpowiedzi

PROSZĘ POMÓŻCIE KAMILOWI !
Mój kuzyn Kamil Nowosielski potrzebuję waszej pomocy, ma 26 lat i w maju 2012 wykryto u niego nowotwór mózgu- glejak WHO grade II, niestety pierwsza operacja niewiele mu pomogła.
Szansę na całkowite wyleczenie daje mu terapia genowa w Houston w USA .
Każdy przekazany 1% podatku przybliża go do rozpoczęcia terapii ratującej jego życie.
Aby pomóc Kamilowi wystarczy wpisać
NR KRS: 0000037904
Dane uzupełniające: KAMIL NOWOSIELSKI

Przekażcie ten 1 % dla Kamila, przecież was to nic nie kosztuje, a jemu może uratować życie!

Za kilka dni wkleję nr konta bankowego. Proszę Was ODKRYWCY o jakąkolwiek darowiznę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Tekstem o księdzu jemiole sobie nie pomagasz. Podtekst, że ksiądz rozumuje tak samo jak polityk jest dla mnie oburzający. Jak prosisz o datki to nie obrażaj uczuć osób, które prosisz. Taka rada na przyszłość.

Ja niestety swój 1% przekazałem na inny cel medyczny, ale będę się modlił - tyle mogę ofiarować z mojej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, Wklejając te informacje
mam nadzieję, że trafi się jakiś
darczyńca (w stylu POLITYK , KSIĄDZ ,
lub inna tego typu jemioła" ),, - z takimi hasłami to nie wiem czy na podróż uzbierasz.Nawet gdyby ktoś z nich miał ochotę dać to po przeczytaniu tego tekstu zrezygnował. Zamiast pomagać to ty szkodzisz. Pokory trochę człowieku bo to Wy potrzebujecie a nie oni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie