Jump to content
Sign in to follow this  
ktos451

Międzyrzecz (lubuskie) - ktoś kopie?

Recommended Posts

Tym razem już wszystko wiadomo :)
.......................................
Witam Was,

Tymrazem już na 100% bez falstartów startujuemy 5 pażdziernika o godz 9
Tak jak uprzednio pisałem serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej szczytnej i potrzebnej akcji budowy parkingu przy wiadukcie.
Jeśli chcecie też waszych znajomych wziąć ze sobą to super- prosze tylko dajcie mi wcześniej znać żebym wiedział ile bedzie dokąłdnie osób to poinformuje p. Zbyszka Jagode z Nadleśnictwa żeby ząłatwił odp ilość narzędzi tak żeby już ze sobą nieczego nie wozić.
Plan jest prosty przyjeżdżamy i od rana działamy- sczególowy plan prac będzie ustalony na miesjcu z p. Zbyszkiem ale wstepnie to co chcemy zrobić to:
- oczyszczanie obszaru z zakrzewień (obszar powyżej 1000m2)
- przygotowanie rzerdzi
- kopanie dołków pod rzedzie
- instalacja rzerdzi

Jeśli się nie uda wszystkich zakładanych prac zrealizować w 1 dzień, bedziemy kończyć również w niedziele tak max do 15-16
Ale licze że na spokojnie jeśl dopisze frekfencja i pogoda to zdoałmy rzealizować I etab budowy parkingu w 1 dzień

Tym razem już wszystko wiadomo :)
.......................................
Witam Was,

Tymrazem już na 100% bez falstartów startujuemy 5 pażdziernika o godz 9
Tak jak uprzednio pisałem serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej szczytnej i potrzebnej akcji budowy parkingu przy wiadukcie.
Jeśli chcecie też waszych znajomych wziąć ze sobą to super- prosze tylko dajcie mi wcześniej znać żebym wiedział ile bedzie dokąłdnie osób to poinformuje p. Zbyszka Jagode z Nadleśnictwa żeby ząłatwił odp ilość narzędzi tak żeby już ze sobą nieczego nie wozić.
Plan jest prosty przyjeżdżamy i od rana działamy- sczególowy plan prac będzie ustalony na miesjcu z p. Zbyszkiem ale wstepnie to co chcemy zrobić to:
- oczyszczanie obszaru z zakrzewień (obszar powyżej 1000m2)
- przygotowanie rzerdzi
- kopanie dołków pod rzedzie
- instalacja rzerdzi

Jeśli się nie uda wszystkich zakładanych prac zrealizować w 1 dzień, bedziemy kończyć również w niedziele tak max do 15-16
Ale licze że na spokojnie jeśl dopisze frekfencja i pogoda to zdoałmy rzealizować I etab budowy parkingu w 1 dzień

Siema!

Od jakiegoś czasu mieszkam w FMI. Terenów za bardzo nie znam ale wykrywkę mam i można kiedyś gdzieś w teren ruszyć. Lasów tutaj dostatek.

Chyba raczej drobnica plus broń biała:) Inna militarka mnie nie interesuje. Preferuje drogi, dukty i miejsca, które mi się wydadzą warte sprawdzenia (zauważone w terenie;)). Jak tylko sprzęt wróci z serwisu to muszę gdzieś uderzyć.
Myślę też, że fajnie by było wymieniać doświadczenia gdzie się chodziło bo później ktoś traci czas chodząc po terenie sprawdzonym przez kogoś innego ;)

To chyba się nie dogadamy - bo ja jestem raczej na wojenkę nastawiony ;)

A co do drobnicy - to pól Ci u nas dostatek (zaopatrz się w kilka połówek i heja na wieś z rolnikami gadać):D

A to właśnie ludzie powinni chodzić w takich kombinacjach, że jeden poluje na monetki a drugi na militarkę i się wymieniają ;) Mnie np.nie interesują nieśmiertelniki, klamry ze swastyką, łuski, magazynki, broń, etc. :)

W sumie nie głupie ;)

Jak coś pisz do mnie na Priv, tylko po weekendzie bo na razie jestem nieco zajęty :)

Witam! Ja spotkałem kilka razy ludzi co znaleźli fanty napoleońskie w okolicach Międzyrzecza. Przy Obrze na zachód od miasta podobno był obóz wojskowy.Klamry i guziki były odnajdywane.

Fajna miejscówka jest przy Paklicy monetki wychodzą fenigi 1850 i szelongi. Kto jest chętny na wypad i wymianę info o miejscówkach?

Witam Wszystkich forumowiczów szukam kogoś z Międzyrzecza kto kopie. Jestem bardzo początkujący w tych sprawach i chciałbym dostać jakieś wskazówki odnośnie tego hobby. Fajnie byłoby się gdzieś wybrać, a przy okazji poznać tereny. W razie co pisać na maila(soyek6@tlen.pl).

Pozdrawaim

Witam, jestem z M-ecza, od niedawna poszukuje w okolicach miedzyrzecza. Zna ktos klub poszukiwaczy w okolicy? Soyek89 mozemy sie zgadac na wspolny wypad...

Witam szukam osob/osoby do wspolnego kopania- na chwile obecna nie posiadam sprzetu. Mam 32lata z Miedzyrzecza kadziela.m@gmail.com Jestem totalnym laikiem i chetnie wdroze sie w ten temat. Pozdrawiam

Witam jestem z Międzyrzecza i jestem tutaj nowym użytkownikiem , szukam osoby z którą mógłbym razem gdzieś wyskoczyć bo samemu trochę nudno :) Czekam na maile . Pozdrawiam

Witam kolegów. Odświeżę trochę temat Międzyrzecza i okolic. Macie jakieś sugestie co do terenów w celu poszukiwania monet? Cenne będą wszelkie porady.