Skocz do zawartości

Międzyrzecz (lubuskie) - ktoś kopie?


ktos451

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś razem z kolegą michem69 walczyliśmy z ziemią i zimą w Policku, michu zgarnął kilka ładniejszych łusek (po drodze trafiało się dużo szrotu, odłamki resztki łusek, puszki(po piwie, naturalnie), kawałek maski itp). Mnie natomiast udało się zgarnąć uchwyt i zamek od MG (szkoda, że nie było reszty :( ) - zaraz zabieram się za czyszczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja mogę w weekend pt(od 16.00)-nd niestety w tygodniu średnio, bo szkoła :/

Ale będzie długi weekend majowy to możemy się dogadać, michu też pewnie będzie chętny, w trzech zaatakować b17 było by fajnie.

PS
Słyszał ktoś o samolocie (chyba Me Bf 109) w drodze z kaławy na szumiącą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się loguję na bunkrowcu, ale coś mi e mail nie przychodzi - możesz skopiować artykuł.

A odbiegając od tematu MRU, wie ktoś może gdzie mogę zakupić dobrą, dużą mapę okolic Międzyrzecza ze wszelkimi leśnymi ścieżkami, podchodziła by mi mapa wojskowa w stylu tych przedwojennych dostępnych na WIG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 KWIETNIA WYCIECZKA MIŁA I POŻYTECZNA

1. 9:00 spotkanie wszystkich uczestników na parkingu k. Wiaduktu. 2. Zapoznanie z planem akcji, podział na grupy i rozdzielnie obiektów i obszarów leśnych wg tychże grup- każda grupa otrzyma opiekuna/przewodnika który bezie decydował jak i którą cześć lasu i obiektu sprzątać- będą to osoby ze stowarzyszenia i te które są obeznane z MRU i terenem w którym będziemy działać- czyli również wspomniany Jakub z Bramy Lubuskiej, będzie też Paweł Pochocki- gość ze skansenu Linii Odry pod Czerwieńskiem i może ktoś z PTTKu z Mcza 3. Przed rozpoczęciem akcji będzie jeszcze krótka lekcja/pogadanka przez p. Zbyszka Jagodę-komendanta straży leśnej nt ochrony lasów itp dla dzieciaków. ustalimy też miejsce składowania worków ze śmieciami 4. 10-14 każda z grup rozpocznie sprzątanie danej części lasu i obiektów (łącznie 9 obiektów i ok 3 km lasów do przejścia- oczywiście tylko fragmenty w okolicy schronów!) 5. po 14 wszyscy wracamy do miejsca spotkania czyli na parking pod wiaduktem-tam będzie ciepły posiłek dla dzieci plus ognisko i podsumowanie całej akcji. Zrobimy sobie jeszcze mała wycieczke tak już na koniec do Schilla dla dzieciaków (jak będą miały siły)

Także startujemy już o 9 i planujemy zakończenie na 15 max 16 I potwierdzam będziemy mieli worki i rękawiczki od Nadleśnictwa i przygotowane drewno na ognisko.

Generalnie trzeba zaznaczyć że na własną rękę nie wchodzimy do obiektów MRU- zrobimy w ten sposób ze po uprzątnięciu wyznaczonego obszaru lasów i samego obiektu jak już złoży się worki w umówionym miejscu do wywozu każda z grup pod opieką naszą będzie mogła sobie wejść i zobaczyć dany obiekt, ale nie wcześniej niż po wysprzątaniu całego obszaru!

Co do transportu to kto będzie miał miejsce w aucie to zabiera kogo się da i tyle

CHĘTNYCH ZAPRASZAMY OCZYWIŚCIE _________________ nie kradnij władza nie znosi konkurencji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na 743 , 746 i 748 kilka lusek , lotka od mozdzierza i tona złomu oczywiście :p . Pytanie z mojej strony jak czyszczicie łuski domowym sposobem , nie chciał bym zniszczyć znalezisk . Co do niedzielnego sprzątania to te obiekty są w miarę czyste i powinno pójść szybko . Gorzej wygladaja drogi dojazdowe i glówna na Pieski . Woytas podeslij mi mapke o której mowa powyżej :D Gołębia mapę już posiadam szkoda że obejmuje tylko odcinek centralny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko to was aż tyle jest z Międzyrzecza? chce ktos na wspólne kopańsko? tak, ktosiu, wiem , że Ty zawsze ale może któryś z kolegów pokopałby? kurcze, ciekawe rzeczy tu mówicie o ul. Kilińskiego. Interesuje sie bo akurat tam mieszkam. Piszcie tu jakbyscie sie chcieli umawiać ;)
Pozdro
Wąski ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie