Jump to content
Sign in to follow this  
skullmen

Ełk , prostki i okolicze ,czyli gdzie warto kopac i wypic piwo part 3

Recommended Posts

Ja wyskoczyłem w niedzielę z rańca. BYło około 6 i jak dojechałem na miejscówkę to zwątpiłem ale poszedłem w las i było oki, ziemia nadaje się do kopania gorzej na polach i otwartych terenach. Jedyny mój łup to 130 kg złomu. Przeszukiwałem stare gospodarstwo i kopałem każdy sygnał. Dla chętnych fotki :D. Może w niedziele wyskoczę na parę godzin jak wszystko będzie oki więc jak są chętni to na pw

W ten weekend raczej odpadam w następny będę dostępny ;) to możemy gdzieś razem wyskoczyć podzikować trochę
pozdrawiam pagi

Ostatnio znalazlem niezbyt ciekawy okaz" po II W.Ś... strach w oczach i to okolice żabiego oczka. Myslalem ze tam bedzie teren juz czysty a tu niespodzianka.

na żabim kiedyś byliśmy ale krótko 2 lampy naftowe wypadły więc warto tam pojechać jeszcze raz, a po drugiej strony ulicy to pełno odłamków po pociskach, sporo sygnałów dzialo się naprawdę dużo

jutro z kolegą jedziemy w teren bedzie potrzebna jednak terenòwka;) wysiedlona wioska w czasie II WS. zobacymy mamy kilka pkt. i gps;-) pozdrawiam.

Witam wszystkich w nowym sezonie.
Chciałem Wam polecić kanał na Youtube i przedstawić motywujący do poszukiwań film.

http://www.youtube.com/watch?v=6NF_einR70Q

To ostatni odcinek (marzec 2014). Aż chce się pójść pokopać. :)

Dziś i ja wyruszam na poszukiwania.

Może spotkamy się gdzieś na polu pagi. Pozdro!

Słuchajcie,jestem w okolicach Mrozów,Szyby i Ełku od 29-go do 6-go.Już kiedyś zacząłem wątek Prostek,lotniska w Ełku i szkoły HJ.Kopło się parę rzeczy ale jak się będzie na miejscu to warto się poznać i pogrzebać.Pozdrawiam-Neszna z Warszawy z chałupą nad jeziorem regielskim:)No i może cuś chlapnąć:)

cześć ja w niedziele od 6.00 uderzam na pole może nawet wcześniej ma być dobra pogoda więc nic tylko kopać...ehhh nie mogę sie już doczekać po calym tygodniu pracy. pozdrawiam.

cześć,
jak ma ktoś chęć pokopać jutro rano (niedziela) od godz. 6.00 to podaję numer telefonu 514 793 629. Cel jakby co do uzgodnienia.
Pozdrawiam.

niedzielny krótki wypad..kilka łusek guzik trochę złomu i 1zł z 49r. w tą niedzielę powtórka od rana.

Się wróciło,odzewu nie było więc samotnie atakowałem ale plon z sześciu godzin niewielki.Hak pruski z koroną,guzik pruski herb z orłem nad nim korona,pół wiaderka łusek 7,62 ze Spandau i 360 einen thaler czyli 1 pfenninge...pzdr

Atylla,wokół już nie bardzo ale mam namiar w okolicach Rajgrodzkiego tyle,że tam błota,bagna i te wielkie bzyczącze muchy chcące Cię zeżreć żywcem.Będę po świętach,pzdr...

Rajgród to moje klimaty , to po świętach się odezwij to temat omówimy , sporo wiem o tych terenach

Czasami bywam w okolicach Rajgrodu (zazwyczaj w W-wsi), interesuje mnie przede wszystkim bitwa z 1831. Nie wiem jeszcze gdzie dokładniej rozegrały się główne walki, będę wdzięczny za wszelką info. Może kiedyś uda się razem nieco zapolować (ostatnio tylko w niektóre niedziele mogę się na kilka chwil wyrwać z domu :( ).

MFor jak będziesz w W-wsi to daj znać to się spotkamy to pogadamy , W-wsi to też moje klimaty

W W-wsi będę w piątek ok. godz. 12:00, przez jakąś godzinkę (raczej bez zabawki), ale mogę też nieco później podjechać do Rajgrodu, spotkać się i pogadać choć przez chwilkę. ;) Chciałem wysłać PW z namiarami i tel., ale mam na tym forum jakąś śmieszną blokadę.